La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

konto usunięte

3

Ale bym zjadł pieczarkową. Dobrze że święta niedługo :D

1

@Kajtek77 Grzybowa z łazankami lepsza, z borowików.

2

@Kajtek77 Jadłem ostatnio. Mniam :) Czekam na uszka z barszczem, ojej...

konto usunięte

7

@SeeleyBooth Barszcz to najlepsza zupa na świecie! Ja mógłbym ją jeść codziennie, naprzemiennie czy to z ziemniaczkami, pierogami, chlebkiem :P

2

@Kajtek77 Dodajmy do tego żurek! Burczy w brzuchu :D

7

@SeeleyBooth U nas ostatnio na uczelni otworzyli nowy bufer, jak zobaczyłem, że proponują barszcz z uszkami to wleciałem jak Janusz do biedry :D

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Pieczarkowa, barszczyk, rybka z frosty, jakiś kotlecik, ciasta i dla mnie menu na święta można zamykać :D

3

@Bamek94 Pierogi z kapustą i grzybami... mmm

2

@Kajtek77 Ale wiesz, że rybka lubi pływać :)))

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Najlepsze po prostu!

6

@Kajtek77 Jeśli mowa o wigilijnych potrawach to pierogi z kapustą i grzybami, ryba po grecku i barszcz z uszkami rządzą! :D

1

@Kajtek77 Rozmarzyłem się!

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Oj tak ale to już tak nieoficjalnie, pod stołem. W karcie tego nie znajdziesz :P

2

@KamQiX Ruskie też pyszotka :D

konto usunięte

1

@KamQiX Ja barszczyk i pierogi jem bardzo często co nie zmiania faktu że w święta lepiej smakują :D

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Jeszcze dwa tygodnie. Zleci szybko!

2

@SeeleyBooth Ja zawsze w wigilię wjeżdżam z 2 talerzami barszczu z uszkami, potem 2 talerze grzybowego, kawałeczek ciasta, może śledzik, a na pasterkę to ledwo co sie idzie z przejedzenia :D

2

@Kajtek77 Ja z kolei barszczyk jem bardzo rzadko dlatego w święta smakuje tak wyjątkowo i nie mogę się nim najeść :)

konto usunięte

3

@SeeleyBooth Telefonik, średni, wołowy na cienkim, sosy mieszane :P

2

@Kajtek77 Na 17:30 idę na orlika więc już tylko banan przed wysiłkiem został :P

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Widzę że kolega "na Małysza" :D

2

@Kajtek77 Tylko bez bułki :D

3

@Kajtek77 Wrrrr... ja to nic, co zawiera w sobie jakiekolwiek grzyby nie tknę, nawet mojej ulubionej pizzy, uwaga teraz - jeśli była z pieczarkami i ktoś mi te pieczarki wyjął. :D

konto usunięte

2

@Junngeas Ja tak mam z rybami i drobiem :P

konto usunięte

3

@Kajtek77 Pieczarkowa wypełniona po brzegi makaronem i pieczarkami-mega! Ale i tak zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii ulubiona zupa przypada rosołkowi.

konto usunięte

2

@Junngeas Mam tak samo.

3

@KamQiX Ryba po grecku chyba najlepsza jest :D

1

@gorgota Ja mimo wszystko wyżej stawiam pierogi z kapustą, ale rybka po grecku na drugim miejscu w klasyfikacji potraw wigilijnych :D

1

@KamQiX Ja pierogi to najbardziej z mięsem i serem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?