- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
1
Te 4 warunki De Jonga (odnośnie nowego klubu - tiki taka) trochę mnie załamały. Raczej powoli zaczynam sie godzic z tym, ze do nas sie dolaczy. Co do Rabiota jeżeli już musi przyjść to lepiej dać mu premię za podpis niż zawyżoną pensję. To drugie rozwiązanie może mieć skutki długofalowe w postaci buntu innych, którzy zasługują na równie wysokie zarobki albo i wyższe np. Alba. Liczę mocno na De Ligta. Pozycja prawonożnego ŚO powinna być priorytetem dla nas. No i sam Di Marzio pisał, ze mamy póki co pole position.
1
@masq Lepiej dać mu 30 milionów z góry czy 30 milionów rozłożone w 5-letniej pensji? Mnie chyba jednak bardziej przekonuje druga opcja. Jak się nie sprawdzi, to odejdzie wraz z pensją.
12
@hen0x Jak się nie sprawdzi to nikt nie da mu takiej pensji, jaką otrzyma od Barcelony, co utrudni ewentualne odejście.
Lepiej ściągnąć go z premią za podpis, a najlepiej niech w ogóle nie przychodzi.
17
@masq W ogóle mi się nie uśmiecha, że Rabiot ma dołączyć do Barcelony. Nie dość, że gość pod względem tworzenia okazji pod bramką rywala oferuje porównywalnie mało co Rakitic to jeszcze z charakteru jest miękką płaczliwą fają.
0
@masq Gdzie byłeś jak Ciebie nie było? Które więzienie? :D
0
@masq Jakie 4 warunki?
3
@Ratamahatta No jasne chłopak olewa groźby szejka i odrzuca opcje przedłużenia kontraktu, godząc się na półroczne siedzenie na ławie, ale Ty twarda faja i prawdziwy okaz meskosci uważasz ze jest placzkiem.
0
@Granto Odsyłam do komentarza poniżej ViscaBarca123