La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

20

Często po każdym meczu gdy Leo Messi gra świetnie piszemy: najlepszy,GOAT itd.
Ale mam nieodparte wrażenie że teraz po tylu latach nie zastanawiamy się tak bardzo jak on gra i jak trzyma cały czas ten sam poziom.
Nie myślimy też jak będzie grał np za 2-3 lata, czy jego forma spadnie?
Tutaj np. najlepsze akcje,gole i asysty z tego sezonu(nie wszystkie)


Gość ma 31 lat a gdy gra wygląda na 25.


W tym sezonie grał mniej,nie jeździł na reprezentacje.
Przed kontuzją w meczu z Sevillą moim zdaniem wyglądał najlepiej w sezonie,teraz ostatnie 2 mecze znowu top forma(jak dla niego).
20goli i 12 asyst w 19meczach(chyba 17 pełnych).
Teraz 22gru ostatni mecz później 2tyg przerwy i morderczy styczeń, luty.Oby odpowiednio gospodarował siłami i starczyło pary na marzec-kwiecień
Czy mniej meczy na jesieni pozwoli mu utrzymać taką! formę na wiosnę?


W meczu chyba z Espanyolem pokazywali sprint Leo i jego max. prędkość była w okolicach 32 czyli wciąż jest niesamowicie szybki (myślę że stracił trochę na ogólnej max. prędkości ale przyśpieszenie wciąż ma na kosmicznym poziomie)
Ogólnie mniej tego typu akcji,dryblingu gdzie ośmieszał 3-4-5 zawodników ale cały czas uważam że stać go na "solo gola"
Przegląd pola,podania wciąż najlepsze na świecie i pewnie najlepsze w karierze.
Strzały z bliska i daleka podobnie.
Rzuty wolne TOP.
Rzuty karne cały czas nad nimi ćwiczy.
Doświadczenie w postacie ponad 700 meczów.
901 goli i asyst.
33? tytuły.
Jestem ciekaw co dalej?
Jeżeli będą go omijały kontuzje przez ile jeszcze sezonów utrzyma ten poziom?
1,2? - myślę że tak.
3-4?

Jestem ciekaw co inni tutaj o grze Leo,tej i w przyszłości sądzą,i czy też mają podobne wnioski i pytanie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?