La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

2

Dla mnie byloby dziwne gdyby po dwóch latach pracy w Barcelonie Valverde sam z niej odszedł. Dwa lata na pewno stresującej pracy ale z drugiej strony ile razy w życiu taka przyjemność prowadzenia najlepszej drużyny czy też piłkarza się zdarza? Na pewno jest inteligentnym człowiekiem i wie jak jest odbierany w szatni. Czuje to czy zawodnicy go słuchają czy jest z tym problem. Myślę że to będzie decydujące w podjęciu decyzji. Dochodzą głosy ze piłkarze chcą z nim dalej pracować ale myślę że Valverde sam to wie już teraz. Moim zdaniem wykonuje bardzo dobrą pracę i powinien zostać na jeszcze jeden sezon by w spokoju klub mógł budować nowy zespół oparty na kilku mlodszych pilkarzach ktorych już dobrze poznał. Jestem przekonany że gdyby przyszedł nowy trener to patrzyłby głównie na wynik zwłaszcza w pierwszym sezonie i to bylby jego główny cel w pracy.

1

@Janiama Myślę, że liga mistrzow będzie kluczowa. Lige powinni wygrać patrząc na inne drużyny to będzie minimum. Sądzę, że finał LM to przedłużenie kontraktu przez Valverde bo w razie przegranej wiadomo, że część winy poniesie Valverde

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 Tylko że niby klub oczekuje decyzji do lutego a to jeszcze sporo czasu przed końcem sezonu. Z tego wynika że chcą go zostawić bez względu na wyniki.

1

@Janiama Przecież Valverde właśnie gra tylko pod wynik. Myślisz że dlaczego w zeszłym roku zajechał pierwszy skład? A w tym roku, dalej to kontynuuje, zamiast wypróbować ofensywna pomoc w postaci Coutinho i Arthura/Alenii razem to on co mecz wystawia rzeźników Vidala i Rakitica w pierwszej 11 i potem gra wygląda jak wygląda, wygrywamy 2-0 bo Leo jest geniuszem. Jakby była kreatywna pomoc to ostatni mecz by się skończył 6-0, ewentualnie 6-2 bo byśmy coś stracili pewnie przez bardziej ofensywna pomoc, ale ja wolałbym taka Barce oglądać

2

@WiernyKibic111 Nie rozumiem co twój komentarz ma do wpisu Janiamy za bardzo :P

1

@WiernyKibic111 Taaa. Pewnie. A w tej bajce byly duszki. Chyba za duzo wypiles, a to jeszcze wieczoru nie ma.

1

@Janiama Dla mnie Valverde to tylko taki przystanek. Nic nie pokazał szczególnego, nic nie wniósł. Nic nie spieprzył. Po prostu jest mocno średni. Barca aby osiągnąć sukces potrzebuje innego trenera. Bardziej charyzmatycznego. Wyjątkowego. Który potrafi zaryzykować w trudnych momentach, który wie co to znaczy dla przeciwnika zaskoczenie, nawet jak grają cały sezon teoretycznie to samo. Ernesto tego nie zapewnia. Dla mnie to trener, który nadaje się na małe kluby. Jeśli sam odejdzie, podziękuję mu i będę się mimo wszystko cieszył. Mówiło się, że z taką ekipą jaką miał Pep to każdy by osiągnął sukces, ale z taką ekipą co ma Ernesto to również wygranie ligi czy pucharu króla moim zdaniem to zbyt mało. I nie chodzi o to, że jestem rozpieszczony. Bo moglibyśmy wygrywać nawet np. samą ligę, ale moim zdaniem w innym stylu. W Barcy od Cruyffa liczy się również to jak wygrywamy. Nie tylko co. Mamy naprawdę wyjątkowy zespół, Messiego i aż się prosi o o wygranie Ligi Mistrzów. A jestem wręcz pewny, że jej nie wygramy. Nie z tym trenerem. Przyjdzie taki mecz, gdzie znów on zawiedzie i wtedy większość jak po meczu z Romą będzie pisać o jego zwolnieniu. Jeśli się mylę, to pojawię się tu po wygranej Barcelony i przeproszę.

0

@Striker No to polecam doczytać jego komentarz:
"Jestem przekonany że gdyby przyszedł nowy trener to patrzyłby głównie na wynik zwłaszcza w pierwszym sezonie i to bylby jego główny cel w pracy."

Odnoszę się do tego.

0

@Rewolucja123 Prawie w ogóle nie piję alkoholu, więc może nie oceniaj innych swoją? miarą. Powiedz mi w takim razie w czym się mylę? Większość ludzi powie ci to samo, nikt nie lubi oglądać topornej Barcy.

konto usunięte

0

@WiernyKibic111 A na co by stawiał nowy trener po przyjściu do klubu? Valverde jak przyszedł to zespół byl rozbity odejściem Neymara a mimo wszystko wyprowadził drużynę na dobre tory. W tym sezonie od początku są problemy bo mundial był i piłkarze późno wrócili bo kontuzje nas nie omijają bo Dembele sprawia problemy wychowawcze a mimo wszystko jesteśmy liderem wygraliśmy trudną grupę fajnie wprowadził trener do zespolu Arthura swojw minuty dostaje będący po kontuzji Alena a także Miranda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?