La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

4

Tak jeszcze po wczorajszym meczu LFC żałuje, że nie raz nie zagramy taką taktyką jak oni. Choćby na słabszych rywali na Camp Nou. Czyli:

http://www.footballuser.com/1730508/FC_Barcelona

0

@matirix20 Ja taką w pesie gram :D

konto usunięte

0

@matirix20 Gralismy tak na początku sezonu, przypomnij sobie bo to tylko 3 miesiące temu z Realem Valladolid ledwo 1 0 wygraliśmy z Huescą było 8 2 z Leganes zamiast Suareza był Munir przegraliśmy 1 2 z Bilbao w drugiej połowie na czterech ofensywnych i remis 1 1 oraz z PSV 4 0

0

@Janiama Pamietam. Jednak i tak chciałbym żeby nie raz tak Valverde ustawiał zespół.

konto usunięte

0

@matirix20 Tylko że wtedy Messi musi zapierdzielac w defensywie jak wszyscy. Nie da się na tym poziomie grać na dwóch defensywnych pomocników w sytuacji gdzie choć jeden zawodnik odpuszcza. Taki to jest problem z Leo

konto usunięte

1

@Janiama Można grać tą taktyką tyle że z Cou na 10 i Messim na skrzydle. Ale na skrzydle też trzeba biegać

0

@Janiama Nie, nie graliśmy. Wyglądało to mniej więcej tak:
http://www.footballuser.com/1730514/FC_Barcelona
Oddajemy prawą stronę Messiemu, lewą Albie i w tej formacji nie ma miejsca ani dla Dembele, ani dla Coutinho, a jednocześnie nasz środek pola się gubi, brakuje ich wsparcia,jak Messi zejdzie do środka, prawy korytarz jest Roberto, który może nie zdążyć wrócić.

Najgorsze w tym ustawieniu było i tak zwolnienie Messiego i Suareza z gry w obronie, i dopóki tego nie zmienimy musimy grać ustawieniem defensywnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?