- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
7
Fatalny mecz sędziego. On nie wie, że ma VAR? Wyciągnął 3 szybkie żółte w sytuacjach mało agresywnych, a później ostry faul na Matsie, ostry na Arthurze czy Messi kopnięty w głowę i nic...
Nieuznana prawidłowa bramka dla Getafe, a druga której być nie powinno (20 sekund wcześniej EWIDENTNY faul na Ousmanie) uznana. Taki Tebas ogląda mecz i co on ma w glowie? Przecież widzi tą straszną fuszerkę arbitra i dlaczego nie można takich ludzi karać? Odsuwać od spotkań. Ja rozumiem kilka mniejszych błędów w meczu - to tylko ludzie. Ale mając system video popełniasz jakieś 5 WIELBŁĄDÓW w ciągu 45 minut to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne...
7
@Kubix93 Jeszcze idiota podbiegł do Dembele, żeby nie symulował xDD
0
@Kubix93 VAR to zbawienie dla piłki nożnej..
z tym, że sędziowie najpierw muszą zrozumieć, że nie są nieomylni..
lub po prostu większą władzę/możliwości powinien mieć sędzia zarządzający VARem.