La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

konto usunięte

1

Naszło mnie na taką refleksję. Możliwe, że wielu się ze mną nie zgodzi, ale jestem ciekaw co inni o tym sądzą. :)
Jak wiemy Real Madryt jest w głębokim kryzysie. Jego forma jest naprawdę słaba, tracą już do nas 10 punktów. Oczywiście porażka Realu cieszy i wywołuje uśmiech. No, ale czy to dobrze, że Real jest w takiej formie? Nie do końca. Ja osobiście jeśli czekam na mecz Barcelony i Realu oczekuję drużyn znajdujących się w najlepszej możliwej formie. Wiadomo, że każde zwycięstwo nad Realem ucieszy każdego kibica Barcelony. Jednak gdyby Barcelona wygrała z naprawdę mocnym Realem, to ta satysfakcja w moim odczuciu byłaby dużo większa. To samo jeśli chodzi o całą ligę. Jest Sevilla, Atletico, które są bliżej nas niż Real, ale każdy zawsze traktuje Real za głównego rywala. Można to odnieść na całą ligę. Wolałbym wygrać mistrzostwo mając 3, 4, a nawet 5 punktów przewagi nad Realem, ale naprawdę mocnym, niż mieć 20 punktów przewagi nad Królewskimi, którzy są kompletnie bez formy. Chodzi o rywalizację, emocje w lidze itp. Moim zdaniem lepiej mierzyć się z mocnymi drużynami, a nie takimi, które są w kompletnej rozsypce. :)
To nie jest narzekanie, w żadnym wypadku. W lidze radzimy sobie bardzo dobrze i radość z tego powodu nigdy nie ustanie. Jednak według mnie mocny Real jest potrzebny Barcelonie.

konto usunięte

1

@student97r Dla Ligi jest potrzebny silny Real, ale dla nas ani trochę ,trzeba korzystać jak najlepiej z tego regresu jakości Realu oraz Ligi ,wiadomo, mecze nie takie, ale no cóż, ich wina

4

@student97r Ja tam i tak nie wierzę w ten "słaby" Real. Rok temu w lidze była ta sama śpiewka, a potem każdy wie kto zdobył Champions League w 2018.

konto usunięte

0

@Katalonbar Ja też nie skreślam Realu, bo oni zawsze są niebezpieczni. Po prostu jeśli o mnie chodzi wolę mierzyć się z silnym Realem, bo potem w przypadku zwycięstwa satysfakcja jest większa. :) No, ale wiadomo, że każdy ma inne podejście do takich tematów. :)

0

@student97r Dla mnie jako kibica FCB, słabość Realu nie jest żadną tragedią, ponieważ są inne zespoły(Sevilla, Atleti), które również mogą nam jeszcze zagrozić w przypadku naszej ewentualnej straty punktów. Co innego, gdybyśmy mieli 10 punktów przewagi nad drugim Realem, a oni z kolei następne 10 nad trzecim miejscem - w takim przypadku rzeczywiście brakowało by zespołu z którym byłaby walka o lidera.

0

@student97r Tak samo wczoraj po meczu Barcy rozkminialem. Wiadomo że bez rywalizacji upada sport bo nie ma takich dwóch wielkich klubów jak te z Hiszpanii. Nie skreślam Realu dopóki będą mieli matematyczne szansę i dopóki będą grać w LM. W lato na pewno zrobią rewolucję w kadrze a przypomnijmy sezon Barcelony gdzie musiała grać eliminacje do ligi mistrzów.. Rewolucja w kadrze, zmiana trenera a później były złote lata z Josepem. Dla mnie ta rywalizacja będzie trwała w najlepsze. Wolę emocje, patrzenie w tabele z kalkulatorem, liczenie algorytmów xd i czekanie na te cuda które w tym sporcie są tak piękne. Choć cieszę się sezonami gdzie można udowodnić wyższość jak największą ilością punktów albo w bezpośrednich starciach.

konto usunięte

0

@El _crack Tak jak pisałem wyżej, każdy ma inne spojrzenie. Byłem ciekaw jak niektórzy zapatrują się na coś takiego. :)

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 Real zawsze jest groźny. Też chyba wole taką emocjonującą rywalizację, która rozstrzyga się pod koniec. Wydaje mi się, że Barca może stać się lepsza piłkarsko walcząc do końca, ale to tylko subiektywna ocena.

0

@student97r Na tej rywalizacji każdy korzysta, od mediów i kibiców po kluby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?