- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 927 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 927 Culés
4
Też macie wrażenie, że Valverde po prostu nie potrafi racjonalnie rotować zawodnikami? Niby ta porażka nic nie znaczy, ale w rewanżu trzeba będzie ostro ich przycisnąć.
https://imgur.com/a/reHpUuZ
10
@Wawrzyszewski A może to zmiennicy dają ciała? Coutinho, Malcom, Chumi i Miranda (są młodzi, było większe ryzyko beznadziejnego meczu - zdarzyło się, trudno). Dembele chciał, ale widać było, że nie leży mu ta pozycja. Busquets to dramat, chłopak kompletnie obniżył loty w tym meczu.
No i na końcu ratuje nas Denis. Mimo mojej sympatii do niego, ale jeśli Denis ratuje wynik gdy na boisku są goście z przodu za ponad 250 baniek to wiedz, że coś się dzieje.
0
@BigShaq Nie rozumiem po prostu wystawiania dwóch zawodników którzy grają ze sobą pierwszy raz na mecz z takim zespołem jak szybko grające Levante. To Valverde decyduje, czy gra para Lenglet-Murillo czy Chumi-Murillo.
14
@Wawrzyszewski Żebyście prze meczem byli tacy mądrzy ,a nie po fakcie.
Wczoraj wszyscy zadowoleni z składu ,a po meczu hur dur wszystko źle.
4
@Wawrzyszewski Dla mnie najlepsze jest, że na konferencji powiedział, że teraz już wie, iż wystawienie debiutującego Murillo i dwóch graczy Barcelony B było ryzykowne. Trudne do przewidzenia było, że debiutujący ŚO nie będzie miał żadnego porozumienia z zawodnikiem głębokiej rezerwy, który grał tyle co nic i sam nie wie co ma grać, pozostawieni sami sobie, do pomocy mieli nieogranego Mirande, którego wozili jak leci. Nie wiem na co liczył, chyba na cud.
1
@MarioVeB! Naucz się czytać lub używać internetu bo krytykowałem skład przed meczem. ;)
0
@MesQueUnClub_87 O to właśnie mi chodzi.
0
@Wawrzyszewski Nie wiem z twojego komentarz nie wynika byś coś mówił przed meczem, a że jestem na tel wiec nie wchodzę w liniki niewiadomego pochodzenia taką mam zasadę wiec skoro coś tam o tym jest to oki.
kolejna kwestia ,ze odnosiłem się też ogólnie
P.s No faktycznie ostro przycisnąć do wyniku 1:0 :D
7
@MarioVeB! Imgur link niewiadomego pochodzenia. Skończ się ośmieszać.
0
@BigShaq Wiesz co to zasady czy nie masz o tym pojecia? Wiec nie mów mi co mam robić.
0
@GenerałXavi Nie, nie był odpowiedni i nie będę wałkował tego drugi raz bo kto w tej sytuacji miał rację pokazał już wynik meczu. :)