La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Ja nie rozumiem, Cou miał początek sezonu wręcz świetny, potem przyszła kontuzja i spadek formy. Wykorzystał do Dembele i po prostu wygrał czysto sportową rywalizację o miejsce w składzie. Zacznie dostawać minuty to wróci do świetnej formy na najważniejszą część sezonu. Ja nie rozumiem jak można go sprzedawać itp ... Przykład ostatnich sezonów, Suarez czasami kopał się po głowie, grał i jest teraz w optymalnej formie. Nie można ciągle być w gazie, zawsze przychodzi ta gorsza dyspozycja ...


A tak przy okazji, są jakieś nowe doniesienia odnoście, de Jonga, Rabiota czy de Ligta ?

0

@VamosGirl Usiądź wygodnie w fotelu, weź głęboki oddech i wrzuć na luz. Sama świata nie zmienisz, a takie zachowania zawsze będą obecne :)

konto usunięte

1

@VamosGirl Myślę, że tematu sprzedaży nie ma i nigdy nie było. Jest naszym najbardziej kreatywnym zawodnikiem (po Leo) i chwilowy regres nie może wpłynąć na jego być/nie być. Suarez kopał się po czole kilka miesięcy i jakoś wytrzymaliśmy.

0

@VamosGirl Wszyscy oczekuja aby kazdy zawodnik był jak Messi - bez formy gol/asysta z forma 2 gole i 2 asysty na mecz... Ale tak sie nie da, rzecz jasna dla kazdego po za Messim.
Jezeli Coutinho przez rok nie bedzie mogl sobie poradzic z taka sytuacja, wtedy mozna sie martwic a na razie po 3 miesiacach niech zacznie wiecej pracowac.

0

@liberoFCB Dokładnie, Messi może przez cały mecz nie istnieć, wystarczy jedna, dwie akcje i daje Nam zwycięstwo. Były plotki o Dembele to teraz o Cou. Niestety tak to już jest, wyolbrzymianie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?