- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1751 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1751 Culés
0
3:0, pół godziny do końca. Czy to jest dobra okazja do ogrywania Alenii? Ja widać nie dla wszystkich
8
@QAZ Dwie godziny musiałeś czegoś szukać, żeby się tylko przyczepić?
0
@skubi99 Normalny jesteś? Nic nie pisze na styl gry tylko zwracam uwage że Alena sobie nie pogra u Valdka. Widze że na siłe szukasz zaczepki
0
@QAZ Chyba ty na siłę szukasz czegoś, żeby się przyczepić.
0
@skubi99 A napisałem coś nieprawdziwego? Wyjaśnij. Tobie miesza się wynik z innymi kwestiami
0
@QAZ Dobrze, w taki razie zacznijmy od zmian jakie zaszły. Pierwszą zmianą było wejście Vidala za Busquetsa, który od pewnego czasu bardzo dołuje i to widać, dziwne, że nie zszedł w przerwie, a wszedł z niego gość, który daje całego siebie na boisku i nie wiem z jakiego powodu miałby nie grać. Druga zmiana w 72 minucie, wszedł Dembele za Arthura, czyli gość, który jest w trójce najlepszych piłkarzy młodego pokolenia i na ten moment jest zawodnikiem pierwszego składu, ale akurat dzisiaj dane mu było zacząć mecz w roli rezerwowego, aby dać zagrać Coutnho. No i ostatnia zmiana, która miała miejsce w 83 minucie, chociaż zapalanowana była wcześniej, ale był długi okres czasu, kiedy piłka nie wychodziła na boisko więc nie można jej było przeprowadzić. Wszedł Semedo za kiepskiego dzisiaj Roberto. Ja sam nie jestem zwolennikiem Portugalczyka i wolałbym dać szansę Alenii ale wtedy nie miałby kto grać na prawej obronie z zawodników znajdujących się na boisku, a do zmiany był tylko Sergi Roberto, więc naturalnie wskoczył za niego Semedo.