La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

1

Przypomniało mi się jak w lecie wielcy znaffffcy z larambli mówili, że dobrze, że nie kupilismy Pogby :D

15

@empooxd jest jakaś kontynuacja tej retrospekcji?

21

@Striker Mokre łóżko :)

konto usunięte

2

@empooxd Bo wiesz.. jakby co, to kolega Danny jest na prawie :D

konto usunięte

1

@empooxd Ja dalej tak mówię i wiele innych osób, które nie sugerują się tylko kilkoma spotkaniami w jego wykonaniu też tak mówi.

konto usunięte

3

@empooxd Też żałuję przydałby się 15 pomocnik:D

0

@Pedeudo To był żart, nie wiem dlaczego tamten użytkownik to łyknął ^ ^

konto usunięte

4

@BaRcA!FaN kilkoma? :D
Oglądałeś chłopa w Juve?
Przecież w United przy Mou każdy dołował. W wygranym finale z Juventusem to w sumie graliśmy tylko z nim. Chłop dwoił się i troił.
a forma z sezonu przeniosła się na reprezentacje i słabe mistrzostwa.
powróci do formy, bo to kocur jest.
Róbta screeny

konto usunięte

0

@empooxd Nie dobrze ,ale BARDZO dobrze.

Coś jeszcze? Wole ten stan co jest .Chociaż w Pomocy każdy zapiep.. a nie się leni. Na Pogbe musi pracować zespół by coś pokazał.

0

@MarioVeB! Jest taki zly a interesowaly/intrresuja sie nim wielkie kluby? Przepraszam, ale ja jednak mysle ze pracownicy takie Juventusu bardziej sie znaja na tym niz wy =),

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?