La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

1

We wczorajszym meczu Betisu z Realem doszło do niecodziennej sytuacji. Solari zdecydował postawić autobus i całkowicie oddać piłkę zespołowi Setiena. Posiadanie piłki wynosiło 74% - 26% na korzyść Betisu. Statystyka tylko pokazuje jak Real się zmienił po zwolnieniu Julka i powraca do swojej taktyki za Mou.
Co do Setiena to w przyszłości by można się było za nim rozejrzeć, ma chłop nasze DNA i jego styl idealnie do nas pasuje. Myślę że po jego przyjściu Tika-Taka nie umrze. Świetnie potrafi ustawić zespół względem dysponowanej kadry, a jeżeli Betis tak ładnie gra mając taką kadrę to można tylko pomyśleć jakby grała Barcelona z Setienem na ławce trenerskiej.

7

@Barca_Big_Moment Szkoda, że Real wczoraj wygrał. Mimo wszystko pięknie oglądało się Królewskich, którzy taktycznie przypominają Levante albo inny Eibar :P

1

@kaladin Właśnie wczoraj oglądałem ten mecz i Real przypominał najbardziej Atleti lub Getafe czyli autobus i zwycięstwo na styk jedną bramką po fartownej akcji.
Betis grał pięknie potrafili tak zdominować Real jak Barca za czasów Pepa.

3

@Barca_Big_Moment Jak wczoraj oglądałem ten Betis to miałem wrażenie, że jakby mieli takich graczy jak Xavi, Iniesta czy Messi to graliby koncert

2

@Barca_Big_Moment Trójkąty Betisu były wczoraj świetne pykali sobie wzdłuż pola karnego tylko brakowało jakości.. Z lepszymi zawodnikami mogłoby to wypalić :D

0

@Bykunn Dokładnie też odniosłem takie wrażenie ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?