- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1987 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1987 Culés
0
A co jeśli sprawcą był chory psychicznie? Nadal będzie chcieli publicznej egzekucji i tortur ?
19
@Kusco15 A nie jak chory to spoko.... Dożywocie i tyle nie ma u nas innej możliwości.
3
@Kusco15 Tak ^^. Jestem zwyrolem
Masz depresję, więc możesz jechać 120 przez miasto?
Masz schizofrenie, więc możesz kogoś zabić bo ktoś Ci to nakazał?
Masz psychoze, więc możesz kogoś okraść bo jest wysłannikiem szatana? :)
Od kiedy choroba zwalnia z odpowiedzialności.
0
@IronSanHybrid Ale co spoko? Czy jeśli okazałoby się to prawda czy należy karać osobę nie odpowiadając za swoje zachowanie. Pamiętaj że logiczne myślenie u morderców jeszcze nie świadczy o zdrowym umyśle np: IceMan
1
@Pedeudo Ja tam jeżdżę tyle (z dystansem ;D)
0
@Kusco15 Kara śmierci. A taki pójdzie do więzienia i będzie utrzymywany z naszych podatków. Po co?
0
@Pedeudo Dalej nie zrozumiałeś. Nigdzie nie powiedziałem co bym zrobił z nim tylko pytam czy karanie nieświadomych jest etyczne?
0
@Kusco15 Dożywociem jak najbardziej tak.
0
@Kusco15 Jest etyczne. Dlatego, że nawet jeśli był chory i dopuścił się morderstwa, to nikt nie da gwarancji, że z czegokolwiek go się wyleczy. I gdy dane mu będzie wyjść być może na wolność, to znów mu nie odbije. Z perspektywy społeczeństwa, nie można patrzeć na każdą jednostkę osobno.
0
@koksik2700 Może nie nazywać to karą tylko logicznym wyjściem .pamiętajmy że ten człowiek jeśli to co mówię jest prawdą bardzo cierpi .w społeczeństwie już normalnie nie będzie funkcjonował. Należy go uśpić bez boleśnie a część tutaj zachowuje się jak zwierzęta najelpeij sami dorwali by go we własne ręce i rozszarpali
0
@Kusco15 Oczywiście, że nie jest etyczne.
1
@koksik2700 Widzisz podoba mi się co mówisz ale ja pisałem bardziej do tych, którzy kierują się tylko nienawiścią
0
@Kusco15 Jak był chory psychicznie to zostawią go na wolności, ponieważ w chwili popełnienia przestępstwa był niepoczytalny, więc nie ponosi winy za ten czyn... Tak działa system prawny w tym kraju.