La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

1

Ale chciałbym zobaczyć jak Messi z opaską kapitańską podnosi Puchar Europy. Kadrę mamy naprawdę mocną tylko obawiam się o naszą obronę bo tutaj jest kilka ekip lepszych pod tym względem.

1

@Katalonbar ale w ataku są za to gorsi przyznasz :)

3

@Katalonbar Z obroną nie jest źle. Pique wrócił do formy, Lenglet świetnie się spisuje, cudowny Alba, tylko prawa strona jest dużym znakiem zapytania.

1

@Messibestplayerintheworld Messi, Suarez, Dembele/Coutinho - musimy to wykorzystać, jak MSN w 2015

0

@Grzesior667 Roberto słaby w obronie, Semedo nie pamiętam, żeby dograł piłkę ze skrzydła dokładnie i taki trochę sztywnawy. Albo Wague albo nowy transfer w lecie tylko kto?

konto usunięte

0

@Katalonbar Bellerin ;D.

0

@Katalonbar Tak średnio interesuje się drużynami poza Barceloną. Można dużo pozytywnych opinii o Wague przeczytać, więc chyba można go wprowadzać powoli do pierwszej drużyny.

0

@Lincolm Oj, dla mnie Bellerin to średnia opcja. :D Ale jestem ciekaw jakie kroki podejmie Barcelona w sprawie PO.

1

@Katalonbar Ja za Cancelo.

0

@Katalonbar Rywale znają słabość naszej słabej flanki. Przy np. meczu z PSG musiałby grać na Neymara lub Di Marie - to sie może źle skończyć.

0

@Katalonbar Thomas Meunier fajny by był... Kenny Tete, albo Santiago Arias spoko opcje według mnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?