- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 938 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 938 Culés
2
MilanNews potwierdza: Leonardo zostaje w Mediolanie ponieważ już pracuje nad transferem Krzysztofa Piątka do AC Milan
Po SuperPucharzo może być Fichado dla Milanu
7
@Chwytliwy Mi to sie ten cały pomysł z Milanem nie podoba. Straszna padaka tam jest jeśli chodzi o grę z przodu i to nie przypadek że masa świetnych piłkarzy sobie tam nie radziła kompletnie, a w innych klubach błyszczą/błyszczeli.
Ktoś może powiedzieć, że skoro w cienkiej Genoi strzelał to tym bardziej postrzela z takimi kolegami w Milanie, tylko że na Genoe nikt nie wyjdzie tak defensywnie jak na Milan i miejsca będzie miał dużo mniej.
1
@Striker Znaczy nie wiem, to ryzyko dla il diavolo w sprawie krzyśka
Ale fakt, na Milan dosłownie każdy wychodzi wręcz maksymalnie defensywnie oprócz Napoli i Romy, wszyscy stawiają mur, choć moim zdaniem to bardziej wina środkowego pomocnika aniżeli napastnika, tam od czasu Pirlo brakuje takiego zawodnika co potrafi dać piłkę do przodu, przydałby się ktoś do rozgrywania, może Paqueta okaże się tym zawodnikiem
0
@Chwytliwy O tym mówię, to nie napastnicy są winni tylko organizacja gry. Calhanoglu jest cienki jak siki pająka od dawna a poza nim to jedynie Suso coś tam bierze na siebie.
0
@Striker W Milanie będzie miał pierwszy skład i zna już troche język a w Realu? Benza nie wygryzie w środku sezonu, hiszpańskiego nie zna a to przeszkadza w wejściu do drużyny. A innych kierunków nie widać
0
@Striker Hakan ostatnio dwa mecze miał dobre, wraca powoli do formy, ale fakt, to nie ten Hakan z wiosny gdzie był postrachem w Serie A
I fakt, organizacja w grze jest cienka, Kessie to jest jeździec bez głowy, bo nie potrafi w ostatniej decyzji dobrze dograć albo wykończyć, Jack ma kontuzje,Bakayoko ma inne zadania aniżeli rozgrywanie, Biglia to samo,Bertolacciego czy Mauriego nie ma co komentować nawet, Halilović nic nie gra, Samu Castillejo to jednak ta sama pozycja co Suso, Jesus(Suso) nie jest środkowym pomocnikiem
Dlatego trzeba stawiać na Paquete, bo jako jedyny może być tym co da dobre podanie do przodu
0
@QAZ Dlatego według mnie powinien zostać do lata w Genoi. I szczerze już chyba szybciej go widze w Realu jako 'jokera' niż w tym topornym Milanie.