La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

7

Ever Banega w wywiadzie zaraz po meczu

- W drugiej połowie graliśmy katastrofalnie, rywale byli od nas lepsi pod każdym względem, jednak byliśmy w stanie rywalizować do 80. minuty, kiedy się pomyliłem. Mieliśmy lepsze momenty, ale teraz nie można opuszczać głowy, tylko iść dalej przed siebie. Jako pierwszy biorę na siebie odpowiedzialność za ten wynik, ponieważ gdybym nie zepsuł tego podania, wynik byłby inny.


Szanuje sie takich graczy, a nie jakies wymowki o sędziach.

2

@zmiter912576 Banega dziś zagrał żałosne

0

@goldmetaxa W nie jednym meczu Ramos zagral zalosnie a i tak nie potrafil sie wypowiedziec z klasa jak Banega.

0

@zmiter912576 Trochę zatem prztyczek w stro

4

@zmiter912576 nę Madrytu, bo to oni przez tydzien narzekali na sędziego po porażce 0:2 z Sociedad.

0

@Kapitan hawk Dokladnie tak jak mowisz, pewnie znalazlyby sie tez inne druzyny. Lub Jose Mourinho ktory lubi rozmawiac o pracy sedziego :D

4

@Kapitan hawk Nie Madryt tylko madrycka prasa, która przecież i tak podobno jest OGÓLNOKRAJOWA. I nie tydzień, tylko max. 3 dni, bo wtedy właśnie okazały się ostatnie wzmianki w prasie o karnym na Winicjuszu, a jeśli chodzi o wywiady piłkarzy czy sztabu to poza dniem meczu temat w ogóle nie był poruszany. Tydzień to o tym piszesz Ty, ale jak mniemam nie jesteś ze środowiska bliskiemu Madridistas. Przypomnij sobie lepiej sezon 2016/17, gdzie nie było dnia, żeby Sport czy Mundo nie wspomniało o tragicznym sędziowaniu. Dochodziło nawet do tworzenia przez nie alternatywnej tabeli, tak bardzo obiektywnej, na podstawie odejmowania Realowi punktów za błędy sędziów. :D Nie mówię, że to źle, ale jak już narzekasz na jedną stronę, to patrz także na swoją, która robi/robiła dokładnie to samo co ten zły, okropny Madryt.

0

@zmiter912576 @jungeas
Opieram się na twojej macierzystej stronie. A tam jeszcze w tym tygodniu byly wywiady z zawodnikami twojego klubu, w których wypowiadali się także na ten temat. A przecież Real Madryt nie rozmawia o sędziach.
Na serio chcesz wracac do lat ubieglych? Strzelasz sobie w kolano. Bo to real zaczal plakac na sedziow, chociażby po pamiętnym 2:0 w 1/2 LM z Barcelona w 2011 roku, gdy ośmieszyl ich Messi.
Przywolujesz 2016 i katalonskie gazety, ale sezon wczesniej asik taka tabele umiescil jak to Barca korzysta z pomocy sedziow. A kilka lat wczesniej ten sam as usunął piłkarza w photoshopie by na zdjęciu "udowodnic", ze Barca zdobyla gola ze spalonego.

1

@Kapitan hawk Czytaj dokładniej to, o czym piszę. " Nie mówię, że to źle" oznacza tyle, że uważam, że to dobrze, ale skoro masz pretensje do Madrytu, że mają jakieś wątpliwości co do braku karnego na Żuniorze, to patrz też na środowisko katalońskie, które w analogicznej sytuacji nie robiło nic innego jak to madryckie. Celowo napisałeś mój nick z błędem i z małej litery?

0

@zmiter912576 @jungeas
Nie.

0

@Kapitan hawk No jak nie jak tak! :D Ajajaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?