La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

konto usunięte

2

Napiszę jeszcze jaka akcja zapadła mi w pamięci. To dośrodkowanie gdzie Verma spokojnie nie wybijał na oślep tylko zgrał krótko we własnym polu karnym. Często patrzy się przez niego tylko przez pryzmat kontuzji, troszkę niesłusznie, bo gość jak gra to trzyma naprawdę wysoki poziom. Aż strach pomyśleć jaki środek byśmy mieli gdyby nie tyle kontuzji.

2

@student97r Myślę że wszyscy tutaj (no większość zdecydowana) go bardzo szanuje. Nie jego wina że kontuzje ciągle łapie ale za to jak gra to zawsze na 100% i nawet po kilku miesiącach bez gry jest w stanie wejść z marszu i grać bardzo solidnie. Gdyby mu zdrowie w karierze dopisywało to walczyłby u nas o pierwszy skład

konto usunięte

1

@Striker W 100% się zgadzam. Bardzo go lubię, szkoda mi go bardzo ze względu na tyle kontuzji, ale co do poziomu nie można mieć zastrzeżeń. :) Tym bardziej trzeba docenić, że tak jak napisałeś nie gra długi czas, wchodzi do 1 składu i nie widać jakiejś znaczącej różnicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?