- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
34
Alba nie zgadza się na warunki nowego kontraktu, które zakładają tę samą pensje z powodu piłkarskiego wieku. Rozmowy przejęli Oscar Grau i Bartomeu, zamiast Segury. Catradio
@neurophate_
No proszę pisałem o tym kilka postów niżej. Szkoda mi Alby.
1
@Lincolm no to niezłe YOLO zarząd odstawia .......
11
@Lincolm Piłkarskiego wieku? :D Ja Alba z sezonu na sezon coraz lepszy jest.
7
@BarcaInfo Alba jak Ibisz z roku na rok na boisku wygląda młodziej.
4
@BarcaInfo Dokładnie... daj spokój jak go traktują...
1
@Lincolm dobra, a tak pomyślcie, gdzie Alba mógł odejść i dostać większe pieniądze? ja go jakoś nigdzie poza Barcą nie widzę albo chociaż poza Hiszpanią a wiadomo, że żadna ekipa z La Liga nie da mu wyższej pensji
1
@karci0 Myślę że takie PSG czy United spokojnie mu taka pensję dadzą.
0
@Granto nie mówię o samej pensji, ale też o stylu zawodnika pasującym do drużyny, no w sumie do PSG może rzeczywiście by pasował, bo tam to jest La Zabawa w każdym meczu:P