La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

21

Uwielbiam ten płacz. "Aleña to nie jest zawodnik ma Barcelony" kilka dni wczesniej niesamowicie chwalony, zresztą zasluzenie, teraz mieszany z blotem. "Valverde nie potrzebnie rotuje składem", te same osoby, wczesniej plakaly dlaczego nie ma rotacji. Jedyne z czym sie zgadzam, to Coutinho ktory gra fatalnie, jego gra jest irytujaca i po jego idiotycznej stracie, stracilismy bramke.

0

@Veb1233 Ze wszystkim się zgodzę ale też Coutinho musi grać, może te tryby wkońcu zaskoczą w jego grze.

konto usunięte

0

@Veb1233 "Coutinho to dno dna" xDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ale spoko 2 miesiące temu Dembele na sprzedać wystawiali.

1

@masq A gdzie ja wystawiam Coutinho na sprzedaż? Aktualnie gra tragicznie, mam nadzieje, że to sie zmieni, ale aktualnie jego gra jest strasznie przewidywalna.

konto usunięte

0

@Veb1233 Nie nie ja o innych. Ja sie zgadzam z Tobą w pełni. Po prostu dołożyłem 1 cytat od siebie =]

0

@masq A ok spoko, jeśli tak, to nie ogarnalem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?