La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

1

Dla mnie to bardzo głupie rozwiązanie ... powinno być dobrowolne, a nie muszę teraz czekać do 15 lutego, ale nie wiadomo czy już 15 będzie mój pit gotowy bo równie dobrze może być on w kwietniu... po starych zasadach nadpłatę/ulgę etc. miałbym już dawno na koncie. No i teraz najlepsze modyfikować i sprawdzić je będzie można wyłącznie elektronicznie na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl, a co z starszymi osobami, które nie mają dostępu do internetu, a będą chciały coś zmienić w zeznaniu podatkowym ?
U nas jak już chcą coś usprawnić to tylko pogarszają... aa no i ciekawe czy teraz pracodawcy będą dawać pit 11 czy ZUS będzie wysyłał jedenastki emerytom?!



https://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/wiadomosci/aktualnosci/ministerstwo-finansow2/-/asset_publisher/M1vU/content/twoj-e-pit-od-15-lutego-2019-r-elektronicznie-na-portalu-podatkowym-podatki-gov-pl

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?