- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1526 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1526 Culés
0
Oby Barca nie zakontraktowała Rabiota.
De Jong może zagrać dobrze na pozycji Rakitica jak i Sergio.
Odejdzie czy nie odejdzie w lecie Chorwat, to uważam jego następca jak i zmiennikiem Busiego może być Holender. Trzeba dodać, że mamy jeszcze Vidala jak i Roberto. Nie wspomnę o Arthurze czy Aleni.
0
@VamosGirl No też mam nadzieję że transfer De Jonga zamknął drzwi Rabiotowi. Nie widzę sensu w jego przyjściu. Sam Rabiot niczym sie nie wyróżnia a miejsca też brak. Możliwe że odejdzie Rakitić by odciążyć klub finansowo i zrobić miejsce dla De Jonga ale gdzie tu upchać Rabiota? Cou, Alena, Riqui, Arthur, Frenkie, Vidal, Busi. Jak będzie plaga kontuzji to jest Roberto.
0
@QAZ No dokładnie tak, przy odejściu Rakitica będziemy mieli:
Sergio, Cou, Athur, Alenia, Vidal, de Jong, Roberto (może zagrać w pomocy) no i jeszcze Oriol i Riqui. A bardzo możliwe, że jeszcze ktoś może wystrzelić w szkółce.
Jednak uważam, ze Rabiot był planem B jeżeli nie wypaliło by kupno Holendra.