La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1208 Culés

konto usunięte

0

Cou to nie jest gracz dla FCB i mysle ze nigdy nie bedzie, nie ważne czy strzeli jeszcze pare goli czy asystuje, na jakiej pozycji bedzie gral. To nie jest jego bajka wedlug mnie i tyle.

konto usunięte

0

@damiano996 Sytuacja z Cou naprawdę bije na alarm. Z jednej strony odstawić na ławkę zawodnika o tak słabej mentalności może pogłębić kryzys. Z drugiej dawać mu szanse gdy jego gra jest jak wypadkowa Denisa bez formy i jakiegoś Gomesa to też katorga. To nawet nie idzie o to, że on psuje okazje strzeleckie, ale już spójrzmy na same podania - każde po prostu albo za silne albo za słabe bez jakiegokolwiek wyczucia.

0

konto usunięte

0

@Ratamahatta dokladnie, dlatego napisalem co napisalem, szkoda ze tyle za niego zaplacono bo nie wierze ze mozna go sprzedac za wiecej niz 100 mln. Gdyby nie nazywal sie COU to dawno by byl na trybunach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?