La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

0

Co sądzicie o nowych kawałkach w konflikcie Szpaka z Bezczelem?
Nie jestem na bieżąco z ich twórczością, nie lubię takich klimatów, wolę stare dobre Bez Cenzury niż to, jednak muszę przyznać, że Szpaku zjada starszego kolegę jak narazie.
Jeszcze może Paluch zamieszać się w to bo w kawałku "Paróweczka" raper z Białegostoku chyba i jego zaczepił...
Dosyć ciekawie.

1

@Kibic1998 Mam tak samo jak ty w tym temacie. Jedynie teledysk z parówką mnie rozbawił.

1

@Kibic1998 Ja nawet takich rzeczy nie włączam, tylko klasyki między innym właśnie stare BC, nie wychodzi dzisiaj już nic nawet zbliżonego do tamtych klimatów.

0

@BigShaq Tak jak up.
Najlepszą częścią tego żenującego beefu jest teledysk.

0

@MesQueUnClub_87 Ero wydaje płytę w tym roku i czekam okropnie.
Tam powinno być "coś starszego"
:)

2

@Kibic1998 No przede wszystkim marzy mi się zero autotune, żeby wróciły skretche i głęboki basior z płynnym stylem, gdzie jest nacisk położony na sens tekstu, a nie ilość rymów w jednym zdaniu i wystrzeliwanie ich jak karabin maszynowy tra ta ta ta ta !

konto usunięte

4

@Kibic1998 Wisi mi w sumie ten beef. Szczyle pokroju Bedoesa czy Szpaka nie mają za grosz szacunku do starych wyjadaczy. Bezczel na obu płytach Fabuły pokazał mistrzostwo świata, prawdziwy, czysty rap. Te Szpaki to asłuchalny syf, nie mający nic wspólnego z rapem i żadne wyświetlenia na YT nie zmienią mojego zdania.

A Paluchowi w tyłku się przewraca od jakiegoś czasu. Uważa się chyba za jakąś wyrocznię w polskim rapie.

0

@MesQueUnClub_87 dobrze jeszcze przeczytać coś konkretnego. dzisiaj już mniej rapu zostało hiphopolo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?