- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2129 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2129 Culés
1
Tak kuźwa całkiem poważnie, jeżeli Krzysiu będzie grał tak jak do tej pory i poprawi jeszcze drybling i balansik, bo tutaj troszkę jednak brakuję. Okazuje się,że Polska może w końcu mieć kogoś innego niż typowy CF tylko SS
A to byłby sztos. No i całkiem poważnie widząc urywki meczu piątek ani tu nogi nie dostawiil,ani to nie było nic z dupy. Ma instynkt to kopnięcie z pierwszej po zbiciu piłki chyba przez bskayoko mi się bardzo podobało, założę się, że każdemu trenerowi się to bardzo podoba jak napastnik szuka zawsze strzału i prostego grania. Myślę, że przy takim układzie spraw, gdzie Krzysiu piłek nie traci przepycha jak dzieciaka kulibaliego to on i w Mediolanie długo nie posiedzi, może nie do końca sezonu ale półtorej Max.
W tedy 24 czy 25 letni napastnik, hmm kto wie
1
@jeyx77x Balansu za wiele się nie nauczy, po prostu ma taki typ budowy ciała, że nie nabędzie elastyczności. Lewy stał się niemal kompletnym napastnikiem, a z jego dryblingiem mimo wszystko też nie jest kolorowo. Od balansu jest Castillejo, który od czasów Villareal mocno podskoczył w górę z umiejętnościami. Krzysiek to egzekutor, który musi świetnie parować piłkę, zabierać się z nią, stać pewnie, nie dać się przepchnąć, wypchnąć, do tego musi wypracować do perfekcji instynkt w polu karnym, by wiedzieć kiedy dołożyć nogę. Jest na dobrej drodze. Milan na szczęście jest drużyną, która bazuje na skrzydłach lub dalekich podaniach, więc to jak woda na młyn dla Piątka. Gorzej miałby w Juve, które gra mniej chaotycznie. Wszystko przed nim.
1
@jeyx77x Zawsze myślałem, że Piątek to typowy egzekutor. Wczoraj bardzo zaimponował mi swoją dojrzałą jak na młody wiek grą. Schodził po piłkę nawet na własną połową, bardzo mądrze odgrywał czy to głową czy nogą z pierwszej piłki, naprawdę jestem w szoku, jak tak będzie się dalej rozwijał to będziemy mieli z niego pociechę.
1
@jeyx77x SS? :D
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQFopbjxrFcZh8HvLjpHilL_m65ZwHlWCQ3o0S5BWUw7VTKGg9V
1
@ksobi Widać to zaangażowanie i chęć pokazania się z jak najlepszej strony przy naprawdę dobrej dyspozycji. Miał dzień bez wątpienia. Oby takich jak najwięcej, bo pomimo dwóch bramek naprawdę grał rozważnie.
0
@Pawlak1992 Second Striker.