La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

konto usunięte

6

"Pierwsza krowa, która była wciągnięta do zakładu, była bez głowy. Padlina. Oniemiałem. Zapomniałem, że jestem reporterem pod przykrywką. Byłem w takim szoku, że nie wiedziałem, co się w ogóle dzieje. Rankiem widziałem, że jeden z pracowników wyrzucił tę głowę do kontenera, żeby lekarz weterynarii jej nie zobaczył. Oczywiście weterynarza przy nocnym uboju nie było. Każda kolejna krowa wjeżdżająca do zakładu leżała. Z pysków sączyła im się piana. Nie wydawały żadnych dźwięków. Agonia"

"Dwa razy w tygodniu przyjeżdżał samochód i odbierał mięso, które potem trafiało między innymi do kebabów i na eksport do państw członkowskich UE. To była najgorsza padlina. Swoją drogą ludzie się powinni zastanowić, dlaczego kebab wołowy w budzie na rogu kosztuje 13 zł. To nie jest możliwe przy cenach wołowiny"

Patryk Szczepaniak - autor reportażu wcieleniowego z nielegalnej ubojni

1

@Odesseiron I pomyśleć, że człowiek to ta "najinteligentniejsza" istota

1

@Odesseiron Oglądałem ten reportaż. Gdybym rządił w tym państwie to za takie oszukiwanie klientów z miejsca wysyłałbym do więzienia z pracami społecznymi, żeby zarabiał na siebie, a 3/4 majątku konfiskował na rzecz pańśtwa. Ścierwa. A, i kazałbym mu ten łeb krowy zjeść na surowo.

0

@Odesseiron Pracowałem na rzeźni bydła i widziałem nie raz rzeczy które nie chcieliby żeby wyszły na światło dzienne. To co opisałeś to pikuś.

konto usunięte

1

@puyol_presidend5 Gdybym Ja rządził w tym kraju to nigdy nie dopuścił bym do takiej sytuacji. Żaden z moich ministrów nie był by moim znajomym. Ministrem musi być skuteczny manager który nie ma skrupułów i układów w terenie. Bo właśnie teren to największe bagno tam wszyscy są poukladani. Jasne że czasami ktoś robi przekręty ale gdy wszyscy o tym wiedzą i dopiero telewizja to rozkminia to jest już skandal na całego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?