- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1119 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1119 Culés
5
Przeglądając komentarze odnośnie sytuacji jaka pojawiła się po kontuzji Arthura, mam wrażenie, że spora część kibiców zachowuje się tak, jakbyśmy właśnie odpadli z LM, pucharu króla i stracili mistrzostwo. Przecież jeszcze nie tak dawno większość tutaj pisała, że dawno nie mieliśmy takiego dobrego składu, takich dobrych zmienników, to co, dziś już wszystko się zmieniło i Barca to ogórki?!
To prawda, że Brazylijczyk jest bardzo ważnym elementem całej drużyny, jednym z kluczowych jego ogniw i Barcelona po prostu jest lepszą drużyną z nim w składzie, jednak zastanawianie i mówienie, że nie wiadomo, czy sobie poradzimy np. Lyonem bez niego, uważam za śmieszne.
Jeśli faktycznie tak jest, że po kontuzji nawet tak ważnego zawodnika jakim jest Arthur, Barca ma drżeć o wynik w najbliższych meczach, to lepiej już dziś wywiesić białą flagę oraz napis na bramie Camp Nou 'Nikogo nie ma w domu'.
Barcelona ma wystarczającą głębię składu i wystarczającą ilość świetnych zawodników, aby sobie bez Brazylijczyka poradzić. Potrafili to zrobić już wcześniej w tym sezonie bez Messiego, muszą to zrobić i teraz bez Arthura, koniec kropka.
Jeśli Katalończycy mają walczyć naprawdę w tym sezonie o zwycięstwo w LM to mają obowiązek, bez dwóch zdań, udowodnić to w najbliższych meczach podczas nieobecności swego kolegi.
Jestem przekonany, że jeśli faktycznie drużynie zależy na triumfie w LM to zobaczymy tego dowody na boisku. Są wciąż znacznie silniejsi niż Lyon i nie powinni mieć problemów z ich pokonaniem, jeżeli podejdą do meczu z odpowiednim nastawieniem i z przekonaniem o swoich, nadal jakże wielkich możliwościach. To będzie też test dla Ernesto Valverde, w którym będzie miał szansę potwierdzić, albo zaprzeczyć, że jest odpowiednim trenerem dla takiego klubu Barcelona.
Więc co, myślicie, że będzie dobrze, czy wywieszacie już białą flagę?
Bo ja: 'Visca El Barça'
0
@fajny_football Generalnie to tutaj panują bardzo skrajne i wyolbrzymione emocje, albo ogromna ekscytacja, albo panika. Kto kumaty to wie, że świetny występ Malcoma nie oznacza, że teraz będzie grał każdy mecz od dechy do dechy, (może będzie częściej wchodził z ławki) jak również to, że Arthur doznał kontuzji nie oznacza, że wszystko teraz się posypie, jest znakomity Vidal, w razie czego jest Coutinho, w zależności od tego czego nam będzie potrzeba w danym spotkaniu, czy kontroli czy waleczności, mamy różne alternatywy, nie widzę większych powodów do zmartwień.