La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

5

Jestem absolutnym przeciwnikiem sprzedaży Cou (On pokazał już u nas co potrafi więc problem nie leży w umiejętnościach, a psychice i wierzę, że się podniesie). Nie przepadam za Hazardem i jakoś nie widzę go u nas. Lecz czysto teoretycznie gdyby doszło do wymiany Cou za Hazarda to by było niezłe trolololo na nosie RM.

2

@IronSanHybrid Też jestem #MuremZaCoutinho.
Bardzo mu kibicuję i wierze, że po prostu dojdzie do siebie.
A tą "bombą transferową" o której mówił Tebas jakiś czas temu, to wydaje mi się że właśnie będzie Hazard w Realu.

1

@IronSanHybrid Do Dembele klub okazał bardzo dużo cierpliwości bo raz, że na początku nie błyszczał, dwa problemy z dyscypliną i jak widać opłaciło się, dlaczego by mieli nie okazać cierpliwości Coutinho? który już pokazał jaką ma jakość, bo ma spadek formy? wyssane dla mnie z palca.

0

@MesQueUnClub_87 Coutinho to genialny piłkarz, ale tylko jak jest w formie. I tu leży problem - nie potrafi tej formy ustabilizować. Jest nieregularny, co było widoczne w Liverpoolu, a teraz w Barcelonie. Trochę jak swego czasu Fabregas.

0

@MesQueUnClub_87 Dlatego napisałem „czysto teoretycznie”

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?