- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
1
Nie wiem czemu, ale chciał bym by Busquets coraz częściej siadał na ławce. Jakoś jego gra w tym sezonie mnie nie zachwyca i wolał bym Rakiticia w jego miejsce.
0
@DonMatteo901 Od nowego sezonu będzie de Jong:) Dla mnie to transfer marzenie, idealny gość który może wchodzić w buty Sergio.
0
@Gaucho A De Jong to czasem nie przypomina stylem gry bardziej takiego typowego ŚP typu Kroos czy Arthur, a nie defensywnego pomocnika? Pytam serio, nie widziałem chłopaka w akcji, ale tak mi się kojarzy.
0
@DonMatteo901 Też uważam, że powinien się skończyć czas robienia z Busquetsa nietykalnego zawodnika. Pax wczoraj zrobił taką analizę, że wyszło, że Busquets zagrał niewiele gorsze spotkanie z Realem niż Arthur, a dla mnie to kpina, bo zagrał obok Suareza i Coutinho najsłabiej. Sergio od ponad 2 sezonów szuka formy już u Enrique w ostatnim sezonie nie grał najlepiej.
0
@daniel32778 Pierwsza połowa w wykonaniu Sergio była katastrofalna jak większości naszych zawodników, ale w drugiej już zdecydowanie się ogarnął i zagrał na prawdę dobre jak nie bardzo dobre zawody.
0
@Ramos9248 On może zagrać na ŚPD i od biedy na ŚP. Najwięcej spotkań w karierze zagrał właśnie na ŚPD, a czasem grał nawet na ŚO.
0
@Ramos9248 Frenkie to człowiek orkiestra, na każdej pozycji w pomocy, w każdym klubie spokojnie by sobie poradził, nie jest dla niego problemem również ustawienie na stoperze. Ja osobiście widzę go jednak na pozycji Busiego, rzekłbym nawet - taka wersja 2.0;)
0
@Gaucho Zagrał lepiej, ale to przez to, że nie było już takiej agresywnej gry ze strony Realu. Przesadą jest mówienie, że zagrał w drugiej połowie dobrze, a jeszcze większą, że zagrał bardzo dobrze.
0
@daniel32778 Real zagrał na tyle agresywnie, na ile im pozwoliliśmy. Przesadą jest ujmowanie tego, jak zdominowaliśmy Real w drugiej połowie.
0
@Gaucho Na Bernabeu wyjdziemy w praktycznie najmocniejszym w składzie. Niestety bez Arthura, ale zagra Messi i Dembele.
0
@Gaucho Nie będzie tam grał chyba, bo przecież chodziły informacje, że zaznaczył sobie, że ma grać wyżej, a nie na śpd.
0
@DonMatteo901 Pomyliło Ci się chyba z Rabiotem :)
0
@daniel32778 Może, ale zanim Holender przyjdzie to trzeba w tym sezonie jeszcze coś wymyślić, dlatego pomoc typu Rakitić, Arthur i Vidal jakoś mnie chyba bardziej przekonuje na ten moment.
1
@daniel32778 Wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Bardzo nie lubie jak ktoś nie informujac mnie wymienia mnie w rozmowie z kims innym a do tego przywołuje cos niezgodnego z rzeczywistością. Nie napisałem że zagrał niewiele gorzej, wczoraj napisałem że Busquets zagrał najbardziej kreatywnie z wszystkich pomocników. I jak Ci napisałem wczoraj, że podam przykłady i masz je w artykule oceniającym.