- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1297 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1297 Culés
7
TOP 10 Najskuteczniejszych we wszystkich rozgrywkach obecnego Sezonu:
1: Messi: 29 bramek i 17 asyst
2: Lewandowski: 25 bramek i 11 asyst
3: Aguero: 23 bramki i 5 asyst
4: Piątek: 23 bramki i 1 asysta
5: Mbappe: 22 bramki i 14 asyst
6: Cavani: 22 bramki i 8 asyst
7: Neymar: 20 bramek i 11 asyst
7: Ronaldo: 20 bramek i 11 asyst
9: Salah: 20 bramek i 8 asyst
10: Kane: 20 bramek i 6 asyst
8
@FC1899Barca Cieszy obecność 2 polaków w Top 10 ;)
13
@FC1899Barca "Lewandowski jest problemem Bayernu".
5
@FC1899Barca Dumę mam gdy piątek jest 3 bramki za cristiano ronaldo
1
@FC1899Barca Lewandowski 11 asyst!
3
@FC1899Barca Cavani strasznie niedoceniany. Wielu zachwyca się nad Mbappe czy Neymar, a Cavani też robi świetna robotę.
3
@Kajtek77 Jego brak będzie DOPIERO problemem Bayernu, chociaż w tym przypadku uważam, że szkoda strzępić ryjka na takie dziennikarskie pomyje.
1
@Janiama Faktycznie, poprawione ;]
1
@Andi18 Mamy obecnie jako Reprezentacja obok Francji najlepszy atak w Europie. Lewandowski, Piątek i Mylik. Oby Brzęczek potrafił to wykorzystać ;]
0
@Kajtek77 Widzę Kajtek, że wypowiedź Hamanna nie daje Ci spać po nocach i wbijasz mu szpilę kiedy tylko możesz ^^. Nie jest to atak na Ciebie, bo również się zgadzam z tym co mówisz :)
0
@FC1899Barca Właśnie kolego....OBY ! ;)
1
@Danny Gaucho No bo to takie pie*rzenie dla zasady. Polak wszystkiemu winien... jak u nas Niemiec albo Tusk :D
1
@Kajtek77 Dlatego najlepiej odpowiadać na takie farmazony na boisku :)
1
@Danny Gaucho Warto przypomnieć że słowa te padły w momencie kiedy Robert wykręca niesamowite liczby w strasznie miernym Bayernie. Co to będzie jak nie daj Boże się zatnie :P
1
@Kajtek77 Oraz w momencie gdzie był już chyba dwukrotnie kapitanem Bayernu ^^
1
@Kajtek77 On kiedykolwiek się zaciął chociażby na 10 meczy ? Nie przypominam sobie.