La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Co uważacie odnośnie sytuacji w której nie uznali bramki dla Ajaxu w meczu z Realem jestem ciekawy waszych opinii.?

konto usunięte

10

@MACIEK 22 Był spalony i nie wiem nad czym tu stękać ? Chyba tylko przez pryzmat nienawiści.

3

@MACIEK 22 Był spalony i z tym nie ma co polemizować. Bramka słusznie nieuznana.

0

@MACIEK 22 Nie jestem fachowcem w każdej dziedzinie jak większość rodaków ale wydaje Mi się że pozycja spalona dotyczy zawodnika który otrzymuje podanie a strzelec bramki nie był na spalonym na spalonym był zawodnik który nie uczestniczył aktywnie w akcji.

1

@Dominikus Był spalony ale pytanie jest takie czy on przeszkadzał bramkarzowi i brał udział w grze. Coutoris i tak by nie wyszedł do piłki po prostu się zawahał, zatrzymał i to nie przez to ze stał tam zawodnik Ajaxu. Ciężka sytuacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?