La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

konto usunięte

0

Powiem wam, tym lubiącym cs, że jak się pick'em obstawiło to emocje są :D mam 3 pewne, jak wygra Cloud 4 moje teamy będą grały jutro :) Brakuje 2 do zadania. Oby wygrało cloud i niech jutro grają te 4 ze sobą to bym miał zrobione :D

0

@marcin000019 Ja mam już pewniaki w postaci NRG, Vitality, Ence i Avangar. Musi przejść jeszcze jedna drużyna z grona G2, Nip, Cloud9. Szkoda że nie grają na siebie jutro wtedy miałbym pewność że jedna z nich wygra, a tak jeszcze wszyscy mogą przerznąć :P

0

@marcin000019 Moje to C9, G2, Nip. 2 z nich musza wejsc I mam perfekt 5.

0

@Striker To slabo. Liczylem, ze C9 wygra I jutro 2 z nich przeciw sobie, a np. G2 przeciwko Winstrike, czy komu tam. A moglem Vita dac do tych co wyjda, a nie 3-0. -.-

0

@Striker Myslisz, ze C9 ogra Furie?

0

@Rewolucja123 Nip na pewno zagra jutro z ViCi
Jeżeli wygra Furia to zagrają z G2 a Tyloo zagra z Winstrike
Jeżeli wygra Cloud9 to zagrają z Winstrike a G2 z Tyloo
No mam nadzieję że C9 wygra, na papierze są lepsi ale Furia to młodzi aimerzy, średnia wieku tam to 20 lat, najniższa na majorze. Może ze stresu sie obsrają

0

@Striker Oby. Jutro Nip musi wygrac z Vici, a G2 to loteria na tym turnieju. Licze na C9 I NiP. W sumie G2, to w ostatnich 2 latach to loteria.

0

@Rewolucja123 Francuzi to od zawsze była loteria :P ostatnich ich dobry w miare stabilny team to LDLC w 2014

konto usunięte

0

@Striker Szkoda, że nie ma losowania i moje 4 np, nie mogą trafić na siebie jak cloud wygra to bede mial tyloo z g2 ;; i bede musial liczyc na nip oraz na c9 ze wygra 1 swoj mecz

0

@Striker I KQLY STYLE! No nic. Liczylem na Fnatic, ale grail warzywo na ESL. :/

0

@Rewolucja123 Ja Fnatic miałem na 3-0 (o zgrozo) więc ich awans nic mi już nie dawał, wolałem żeby odpadli :P w następnej fazie kibicuje Liquid i Ence

0

@Striker Bo tak w ogole, to jakie souveniry warto brac w tym momencie, skoro nie ma Cbble?

0

@Rewolucja123 Ciężko w sumie powiedzieć, ja sobie poczekam do końca turnieju i wezme wszystkie skrzynki z meczu finałowego :P

0

@Striker W nastepnej fazie pewniakami dla mnie sa Astralis, Liquid, moze Ence, NaVi, Renegades I NRG. Gdzies pomiedzy nimi Vitality, a reszta to loteria.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Cloud teraz daje koncert XD 7;0 gramonie przegrywają ;P ; ////

0

@Striker Tez nad tym myslalem, ale musze miec farta, ze zagraj Overpassa/Nuke'a, albo najlepiej obie. To sa najdrozsze skrzynki z ostatniego majora bodajze, ale nie jestem pewny.

0

@Rewolucja123 Navi dla mnie w żadnym stopniu nie jest pewniakiem. Chyba nawet ich nie dam do wyjścia z grupy. Nie pojechali na bootcamp przed turniejem bo atmosfera w drużynie leży, a simple nawet dał unfollowa Zeusowi na instagramie xD

0

@marcin000019 Co za gamonie j...

0

@Striker Aha. xd To moze jednak nie dam do wyjsca. xd

0

@Striker Jak S1mple bedzie chcial, to wygra w pojedynke cala grupe. :V

Zapewne gdyby cudem wyszli, to odpadli by pewnie na pierwszym rywalu w fazie pucharowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?