La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

4

Gra nie była taka zła jak wszyscy mówią. Mieliśmy masę sytuacji i w normanych warunkach powinno skończyć się to z 4:0 lub 5:0 dla nas. Fakt, że nie wykorzystała Barca sytuacji, ale bardzo podobał się chociażby Pique w dzisiejszym meczu. Świetna dyspozycja w obronie również będzie potrzeba w spotkaniu z Lyonem. Coutinho miał naprawdę fajne wejście poza tym kiksem pod koniec meczu, piękna akcja z Suarezem i kilka fajnych dryblingów. Nareszcie wyglądał jak na niego przystało.

Dobrze by było gdyby z Lyonem wyszli Cou z Dembele, ale to pewnie nie możliwe. Cały czas liczę na naszych piłkarzy, że pokażą pełnię swoich możliwości, bo według mnie dziś naprawdę nie było tak źle, zarówno w obronie jak i w ataku, oprócz skuteczności, która była fatalna, również w wykonaniu Messiego.

0

@Katalonik97 co z tego, że mamy 4-5 setek skoro kończy je Suarez? Mnie osobiście bardzo martwi zupełnie coś innego a mianowicie postawa Busiego, który nie ma siły dogonić rywala przez co kontry są/mogą być zabójcze. I nie piszę to w oparciu o ten konkretny mecz tylko o to jak się prezentuje w tym sezonie. Gra stanowczo za wysoko moim zdaniem co skutkuje tym, że rywal ma mnóstwo miejsca do tego aby rozbujać akcję ofensywną.

0

@fart Z tym akurat się zgadzam, ale ma dobre chęci. Chce pomóc z przodu.

0

@Katalonik97 Ale ja to rozumiem tylko pytanie po co gramy 2 dm skoro z tyłu jest dziura w każdym spotkaniu i nikt nie jest w stanie nadążyć za akcją przeciwnika?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?