- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
5
Mamy kryzys sezonu, a remisujemy z Realem. Jeśli nasze kryzysy mają wyglądać w ten sposób to super. Dołek totalny, a nie przegrywamy meczu :)
4
@adamt1996 Cieszy to ze wczoraj grajac slabo gdyby Suarez nie zaprezentowal poziomu podobnego co gracze na orlikach to i tak wygralibysmy jakies 3-4:0
0
@adamt1996 Marne pocieszenie, cieszyć się będzie można, jeśli wyeliminujemy Real
2
@adamt1996 Hmm. Ten kryzys trwa drugi rok :D.
Szczęśliwe trafienia Paulinho, samobóje (nawet w pierwszym meczu z Romą dwa) i pojedyncze mecze, które były wygrywane pewnie bez drżenia o wynik.
Jak na trenera, który dodaje takich zawodników jakich chce trochę słabo.
Ernesto... Załóż sobie po prostu tartak
2
@RaulGarciatoGbur Ja wolę wierzyć w ten zespół i oglądać mecze z radością i pozytywnym myśleniem, niż ciągle narzekać i czekac na tytuły :) Mało jest drużyn, ktore wygrywają tyle co my :)
1
@adamt1996 I nie ma drużyny z takim budżetem jak my
1
@Pedeudo To, że kupujemy jednych z lepszych, nie zmienia faktu, że inni ich nie mają. Wiele jest drużyn w europie, które mają światowej klasy zawodników, a nie zawsze się to przekłada na trofea :)
ps. Barca Pepa wyglądała gorzej w okresie luty/marzec :) Klepanie na polowie boiska i jeden strzał na bramke w meczu... ile to było takich meczy gdy przeciwnik murował.. Bez pomysłu i polotu
0
@Pedeudo City, PSG, United? Mają większe budżety z tego co widzę biorąc pod uwagę też pensje jakie zarabiają tam piłkarze.