La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

7

Ojciec Neymara: ''Powrót do Barcelony? Są dwie osoby, które mówią w imieniu Neymara. Neymar i ja. I nigdy nie rozmawialiśmy o tym. Czy ktoś kiedykolwiek usłyszał te słowa z naszych ust? Nie. Oczywiście Barcelona to świetny zespół. Wszyscy byliśmy tam szczęśliwi, ale obecne informacje to są po prostu kłamstwa. Nie było kontaktu z Barceloną.'' [ParisUnited]

0

@BarcaInfo i dobrze, najpierw trzeba wydoić szejka a potem się pomyśli

0

@BarcaInfo Nie wiesz jak się cieszę :)

konto usunięte

3

@BarcaInfo Takie wypowiedzi są nic niewarte. Nawet jakby jakieś kontakty były (wątpię), to i tak wszystkie zainteresowane strony z różnych (wiadomych) względów muszą zaprzeczać.

0

@BarcaInfo I dobrze :) Jego kariera kojarzy mi się bardziej z kontrowersjami i aferami. Wiecej z jego gry to widzę go na "ryneczku lidla" i wielkie transferowe show

1

@Odesseiron Nie rób sobie nadziei . Mamy Dembele wiec sprawa skrzydła jest zamknięta na dekadę . VeB!

0

@Szogun89 Messi pogra jeszcze parę sezonów i będzie schodził ze sceny. Dembele zostałby na tej samej stronie co zawsze a Neymar zastąpiłby Messiego na środku w ustawieniu 4-2-3-1. Trzeba podtrzymać historię dawnej Barcelony, komu przekazać pałeczkę ? Tylko jest Neymar, który sam współtworzył triade.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?