La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

11

Zastanawiam się co by tu się działo z Rijkaardem w czasach gdy zajmowali 3 miejsce i grali eliminacje do lm z Wisłą. Wtedy to połowa pewnie przeszłaby na Milan albo Real. O teraz czytam na fp Realu że jednak trzeba połowę szatni odświeżyć xd a jeszcze w tym tygodniu byli mocnym kandydatem do mistrzostwa. Tutaj tak samo są skrajności, raz jest bajka żeby za tydzień stwierdzić że to jednak nie można tak grać. Wiadomo, dyskusja jest ważna ale najczęściej to polega na podejmowaniu osądów a nie przedstawieniu swojego punktu widzenia. Trzeba być cierpliwym bo sezon jest długi i nie wszystko da się przewidzieć nawet w Barcelonie albo Realu. Niech będzie więcej kibicowania bo od tego jesteśmy a nie od podejmowania decyzji kto ma grać albo kogo kupić.

0

@Katalończyk 99 Zdecydowana większość ludzi jest ładnie mówiąc "nieinteligentna" i to całe wytłumaczenie

8

@Katalończyk 99 Tylko cóż...Za Rijkarda wygraliśmy upragnioną LM. :) I to po ilu latach? Nie jestem od zmieniania opinii co tydzień, dlatego też od początku pracy pięknego Valverde uważam, że on tu się nie nadaje i nie wierzę w jego sukces w LM. Co nie oznacza, że nie chciałbym tego, bo nadal kocham Barcę.

konto usunięte

7

@Katalończyk 99 Zrozum że wymagania zależą od mocy drużyny. Barca ma taką pakę że logicznym jest wymaganie dobrej gry. Myślę że kibice Getafe nie liczą na tryplety i tiki taki. Prawda że za czasów Rijkarda Barca też miała dobry skład ale nie można usprawiedliwiać słabych spotkań tym że kiedyś było gorzej

0

@Katalończyk 99 I w końcu przyjdzie słaby okres i pięknego Ernesto. Bo tak działają cykle. Zazwyczaj trener kończy, gdy wszystko się sypie.

2

@koksik2700 Racja. Odniosłem się do ostatniego sezonu. A swoją droga holender był bardzo dobrym trenerem i przyjemnie się to oglądało. Valverde ma styl w którym trzeba być cierpliwy co nie znaczy że w tych ważnych meczach nie ma polotu czy tej ulubionej gry Barcelony. Inne drużyny też grają coraz lepiej, jest więcej możliwości rozwoju dla tych potencjalnie słabszych drużyn. Jestem zadowolony z Valverde bo wykonuje kawał dobrej roboty po różnych problemach. Pewnie też ma swoje metody i upodobania... no ale kto ich nie ma? Nawet Guardiola i już legendarna "akcja" z Ibrahimovicem

konto usunięte

4

@Katalończyk 99 Należy zrozumieć, że zmienił się również status klubu na globalny, budżet rozrósł się kilkukrotnie, grają dla nas najlepsi piłkarze świata, a Barca ma niemal nieograniczone możliwości transferowe. W związku z tym wzrastają tez oczekiwania co do wygranych tytułów, a styl? Efektowny styl powinien być wpisany w statut klub. Ja zawsze uważałem, że jest to część wyjątkowości Barcelony - właśnie to ofensywne, dumne nieustępliwe granie.

0

@Ratamahatta Ja też bym wolał co mecz joga bonito a Ter stegena interweniujacego widzieć tylko na rozgrzewce ale widocznie nie da się już w większości meczów pięknie wygrywać. Miałbyc Coutinho tym który zastąpi Neymara a trzeba poczekać aż się odblokuję, Suarez już też całego sezonu nie rozegra. Dembele odpalił to cieszy a sprawa z Malcomem mega trudna i nie wiem co się dzieje między nim a trenerem no ale nie będę codziennie tego rozkminial w internecie i lamentowal. Są już nowi zawodnicy na przyszły sezon, młodzi, może trochę wyniosą do gry finezji, coś pokażą nowego. A ten sexon na razie jest udany, widziałem że piłkarze są nastawieni na lm a czy potwierdza to we wtorek to się okaze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?