- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
8
Podobno agent Rudigera powiedział, że należy odebrać opaskę Azpiliquecie i dać ją Rudigerowi w związku z zachowaniem Kepy. Według niego kapitan nie może dopuszczać do takich sytuacji. Co się w tym klubie dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. Chaos taki, że to się w głowie nie mieści. Tam nie ma kto tego wszystkiego posprzątać. Zero autorytetów, Abramowicz w ogóle ma zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Nie wygląda to dobrze.
3
@student97r I wcale z tego powodu nie płacze. Nie przepadam za tym klubem.
0
@student97r Jeśli tu nie będzie dobrego zarządu, to czarno widzę przyszłość.
0
@student97r "Abramowicz w ogóle ma zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii" - rozwiniesz to?
5
@Witekk10 Tam wiele rzeczy trzeba zmienić. Kibicujesz to wiesz jak to wygląda. Zarząd, piłkarze przecież nie mogą rządzić szatnią. Transfery pokroju Drinkwatera, brak szans dla Hudsona, Ampadu itp. Trener musi mieć szacunek w szatni. Nie wiem jaki byłby efekt, ale Lampard na 1 trenera, a Terry na jego asystenta wprowadziłby do szatni spokój. Taką charyzmę mało kto by wprowadził na Stamford Bridge. Nie wyobrażam sobie żeby coś takiego miało miejsce pod wodzą tych legend. Byłbym w szoku. Zresztą teraz też jestem. Do tego Abramowicz, który nie wiem jaki ma stosunek do tego klubu i nie wiem czy nie powinien oddać go w ręce, które naprawdę się za to wszystko wezmą. Na razie wielki chaos tam jest, a takie wypowiedzi tylko go potęgują.
7
@AboveYou Tak. :) Konflikt na linii Wielka Brytania - Rosja spowodował, że po wygaśnięciu wizy Abramowicz nie może przebywać na terenie Wielkiej Brytanii. Zdobył obywatelstwo izraelskie i dzięki temu z tego co wiem, może wjeżdżać na teren jako gość, ale nie może przebywać na stałe. Ciężko rządzi się klubem na odległość. Tam potrzebne jest naprawdę mocne przewietrzenie, a gość, który nie może być w kraju niekoniecznie jest skory do wydania sporej kasy, chociaż Pulisicia kupił. Dlatego nie wiem jaki ma stosunek do Chelsea. Czy mu zależy, czy nie.