- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1526 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1526 Culés
18
Pamiętam, że nieźle wyśmiałem transfer Viniciusa. Pomyślałem sobie wtedy, że Perez sfiksował przez porażkę z Neymarem i teraz co kilka lat będzie rzucał grube miliony na perły z kraju kawy. Muszę jednak uderzyć się w pierś, bo jestem pod ogromnym wrażeniem dyspozycji Brazylijczyka. 18 lat, kilka miesięcy w Europie, kilka miesięcy w najlepszej lidze świata, a chłopak kręci Semedo, szarżuje jak głupi; bez kompleksów, podrywa publikę i stanowi najjaśniejszy obraz ofensywy Realu Madryt. Nie ma sensu kręcić hajpu, ale.. no zachwyca.
Oczywiście może spalić się jak Asensio, który mocno wyhamował z rozwojem i na ten moment jest na poziomie Vazqueza, ale na razie nic na to nie wskazuje. Stylem przypomina Neymara, zresztą- pamiętam, że na początku Ney również irytował mnie swoim wykończeniem. Wolę naszego komara, ale Vinicius zasługuje na uznanie.
2
@kerouac Nie spali się jak Asensio, bo jest równy, i ma jakiś błysk, taki co nie ma Asensio
Dla mnie Asensio to zwykły skrzydłowy, nic więcej
14
@kerouac Asensio właściwie nigdy nie ciągnął gry Realu, pojawiał sie, strzelał ładną bramke i znikał. Vinicius przeprowadza już teraz atak za atakiem i gdyby miał lepszą skuteczność to byłby już teraz fantastycznym zawodnikiem. Jak poprawi ten element i mu nie odwali pod kopułą to będą mieli kawał grajka
1
@Chwytliwy Równy? Asensio brylował zdecydowanie mocniej niż na razie Vinicius i również trochę to trwało. Po prostu w pewnym momencie oklapł na fali przemian w zespole. Taki sam los może spotkać Brazylijczyka.
0
@kerouac No właśnie nie, to tzw znikajka była, coś tam strzelał, asystował, ale gdy potrzeba było na dłuższą metę to jego forma zanikała, tak jak podczas spotkania, zresztą Striker to ładnie podsumował u góry
3
@kerouac I pomyśleć że sporo osób twierdzi że Rodrygo ma jeszcze większy talent...
0
@Chwytliwy No tak, ale o ile można powiedzieć o Asensio, ze był znikajką, o tyle nie można go JESZCZE przyrównać do Viniciusa, który rozegrał kilka dobrych spotkań.
3
@kerouac No tak, na razie to wróżenie z fusów co z niego da, ale osobiście widze w nim dużo większą szansę na regularność niż u Asensio. Sam fakt że w wieku 18 lat bierze grę Realu na swoje barki od samego początku zasługuje na uznanie. Asensio porównałbym stylem gry do Coutinho, był długo niewidoczny po czym oddał fenomenalny strzał i wszyscy o nim mówili (mowa oczywiście pomijając ich kryzysy), Vinicius co by nie mówić faktycznie przypomina swoją grą Neymara (zachowując jakąś tam skalę oczywiście) i zdecydowanie częściej idą przez niego piłki i szarpie do przodu. Przypomnijmy że Neymar też miał ogromne problemy ze strzelaniem w pierwszym sezonie w Barcelonie. Dla nas lepiej żeby Vinicius się w tym elemencie jednak aż tak nie wyrobił :)