La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

19

Gareth Bale opuścił stadion jeszcze przed końcowym gwizdkiem meczu.


Jeśli to na prawdę prawda to powinien do końca sezonu siedzieć na trybunach. Gość nie gra nic a EGO ma x2 razy Ronaldo i Ibrahimovic w jednym... Żenada gość nie mający szacunku do kolegów z drużyny...

24

@FC1899Barca On musiał bo zawsze kładzie się przed 23.

4

@FC1899Barca Sęk w tym że jemu takie siedzenie na trybunach może nie przeszkadzać. Od początku nie przejawia żadnej chęci zżycia się z drużyną, po hiszpańsku ani me ani be, kasiorka wpada, miasto ładne. Gdyby mu zależało to wziąłby sie za siebie.

0

@IronSanHybrid cos Ci sie pomieszalo, lrzed 23 spac chodzi Kroos ;)

1

@Szczepano No i Bale też. SZOK może śpią razem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid kurde, cos w tym moze byc, moze sprkbujemy i wyslemy do prasy taki news ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?