- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
11
Myślę że warto docenić postawę Dembele, bo mimo że (moim zdaniem) te dwa mecze z Realem to nie były wybitne mecze Francuza (nawet ten pierwszy- wiem że dwie asysty, ale nie możemy się oszukiwać że oczekujemy od niego żeby robił większą różnice drybligami etc), widać że po kontuzji nie jest jeszcze w swojej formie... Ale podoba mi się jak z głową grał (szczególnie wczoraj), widział że w środę za dużo strat, że nie wychodzi mu wszystko tak jak by chciał- więc był bardzo dokładny i poprawny w swoich zagraniach, a przede wszystkim- świetnie i intensywnie pracował w obronie i za to największe brawa. Widać że po okresie w którym był mocno krytykowany- oczywiśćie jest w lepszej formie i gra lepiej- ale najbardziej widoczne jest to że zaczął myśleć i gra mądrze- to się bardzo ceni
4
@Kacper1432 Na pierwszy rzut oka widać, że kontuzja wybiła go z rytmu. Widać też progres z meczu na mecz.
7
@Kacper1432 Moim zdaniem on nie będzie grał na najwyższym poziomie na lewej stronie. Co by nie mówić, jest prawoskrzydlowym, a jego dominującą noga jest lewa. Potrafi grać obiema, ale widać, że najlepiej prowadzi piłkę lewą i do tej nogi go ciągnie. Zresztą swoje najlepsze mecze w barwach Barcy zagrał na prawej stronie.