- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
2
Przy założeniu, że po sezonie pożegnamy się z Vermaelenem i Murillo to lista naszych ŚO będzie wyglądać następująco:
- Pique
- Umtiti
- Lenglet
- Todibo
O ile Todibo będzie "najgłębszym" rezerwowym, to reszta będzie walczyła o podstawowy skład. Myślę, że ewentualny transfer de Ligta nie dojdzie do skutku bo Holender nie przyszedłby za grube miliony, żeby siedzieć tylko na ławce. Kadra na pozycjach środkowych obrońców na następny sezon jest już właściwie domknięta i nie przewiduję transferu de Ligta.
Ogólnie Matthijs de Ligt to jak się prezentuje i jakie ma cechy przywódcze, przy tak młodym wieku robi na mnie ogromne wrażenie i wg mnie to w przyszłości top of the tops ŚO. Bardzo chciałbym go w naszych szeregach, ale będzie to ciężkie do zrealizowania ze względu jak już wcześniej wspominałem obsadzone pozycje + Barca potrzebuje bardziej wzmocnić inne pozycje.
4
@Katalonbar Nie zapominaj o Umtitim i Jego problemach z kolanem. Teraz nie ma żadnej pewności czy jednak nie będzie musiał poddać się operacji, a to wykluczy Go pewnie na pół roku. Pique też już ma swoje lata. Uważam de Ligta za idealnego następcę Pique.
0
@Katalonbar To jeszcze zależy od tego jak zaprezentuje się Todibo w ostatnich tygodniach sezonu. Jeśli zrobi świetne wrażenie, pewnie klub nie kupi De Ligta, ale z drugiej strony mogą chcieć takiego zawodnika, żeby zastapił Pique. A co do finansów, myślę, że w Barcelonie może być spora wyprzedaż tego lata i to nie tylko rezerwowych. No i kwestia kolana Umtitiego. Dałoby się to pogodzić przez jeden sezon, potem faktycznie ktoś by pewnie odszedł. Mimo wszystko, powinni próbować. De Ligt będzie jednym z trzech najlepszych stoperów na świecie i to już niedługo. A do Barcelony pasuje jak ulał.
1
@Katalonbar de Ligt to produkt gotowy. Wiemy o tym jakie problemy Barcelona miała, aby znaleźć odpowiedniego obrońcę po odejściu Puyola. Moim zdaniem nie można przepuścić takiej perły jaką jest de Ligta. Trzeba wyłożyć kasę i mieć gotowy produkt, idealnie skrojony pod Barcelonę. To tak jakby kupić drogi garnitur szyty na miarę. Wiesz, że dużo zapłaciłeś,ale wiesz również, że będziesz zajebiście wyglądać.