La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

56

La Sexta: Real Madryt skontaktował się z Zinedine’em Zidane’em, by ten już teraz zastąpił Santiago Solariego, ale Zizou odmówił. Jeśli ma wracać, to w czerwcu. [Krecidlo]

26

@BarcaInfo Jakoś mi się nie wydaje by miał wrócić.

konto usunięte

0

@skubi99 Leonardo Jardim, mówi ci to coś?

0

@Chwytliwy No faktycznie identyczna sytuacja. Neymar wróci bo Fabregas wrócił xd

konto usunięte

0

@Striker ja się pytam, mówi ci coś Leonardo Jardim?

0

@BarcaInfo Po Ronaldo też zadzwonią, by wrócił?

0

@Chwytliwy Nie rozmawiam z nim

konto usunięte

0

@Striker Focha masz na niego?

0

@Chwytliwy To, że on wrócił do Monaco nie oznacza, że Zidane wróci do Realu.

konto usunięte

0

@skubi99 Nie zmienia to faktu że Monaco było i w sumie jeszcze jest w ogromnym kryzysie, więc Zidane mógłby prowadzić Real ponownie, po prostu

2

@Chwytliwy Wydaje mi się, że nie po to odchodził, żeby po roku wracać.

konto usunięte

0

@skubi99 Nigdy nie mów nigdy, z Realem nic nie wiadomo

konto usunięte

0

@Chwytliwy Moim zdaniem nie wróci, zbyt dużo może stracić.

0

@Lares Nic nie straci. Jedynie on potrafił ogarniać tą drużynę, dostanie 6 cyfrową kwotę w funtach to przybiegnie by znów trenować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?