- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1745 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1745 Culés
7
Ja rozumiem że ten taki mecz jak dziś to może być pułapka itd... Ale jak my w meczu z Rayo na Camp Nou mając 7pkt przewagi i w środę (kto wie) może najważniejszy mecz w sezonie do tej pory, mamy grać tak silnym składem i dalej zajeźdzać takiego Suareza to my może naprwdę odpuśćmy tą silną ławke rezerwowych. Co z tego że mamy tam świetnych zawodników którzy mieli by pierwszy skład w chyba każdej drużynie La Liga poza Realem i Atletico skoro boimy się ich wystawić w jakimkolwiek meczu o stawke? Według mnie Busquets, Rakitić i Suarez na ławce to obowiązek (no może Busi lub Ivan na DP od początku i żeby zszedł przy dobrym wyniku), Alba, Pigue i Messi też mogliby zejść przy korzystnym wyniku, bo znając życie to nawet jak rotujemy to na boisko wchodzi Suarez za Dembele, Raktić za Alenie czy Roberto za Semedo...
0
@Kacper1432 bez przesady,mają tydzień odpoczynku i na papierze łatwego rywala z którym mogą się rozegrać przed środą.Najbardziej eksploatowani jak Lenglet,Alba czy Rakitić mogli by odpocząć czy nawet wejść z ławki,ale co do reszty to nie widzę przeciwwskazań żeby grali od początku.