- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1572 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1572 Culés
0
Ramos nie jest człowiekiem inteligentnym, jednak jeśli te ostatnie doniesienia są prawdziwe to akurat ma rację. Perez od paru lat zachowuje się jak totalny sknera i skąpiec. Myślał, że nie musi robić transferów i co roku sędziowie i fart będą ich przepychać do finału LM... Już sam fakt, że ich kadra dawała sobie radę tylko w LM, nie mając sił na jednoczesną walkę na trzech frontach, powinna dać jemu coś do zrozumienia...
Szczytem jego indolencji było ostatnie letnie okienko. Sprzedał Ronaldo, a dalej kisił forsę. Wielu graczy przedłużyło kontrakty, wielu z nich podskoczyła wysokość klauzuli, a jeszcze inni przeszli do innych klubów. Teraz Pereziątko i jego klub są z ręką w nocniku. Zostali z emerytami kopiącymi się po czole (Benzema, Bale, Marcelo) i młodzieńcem z Brazylii rzuconym na głęboką wodę. Każdy inny klub wie, że są oni w wielkiej potrzebie oraz, że mają równie wielkie oszczędności.
Ceny dla nich pójdą bardzo w górę, a sam Real nie ma za bardzo kogo dać w ramach rozliczenia, aby mocno zbić cenę. Z głośniejszych nazwisk może są w stanie kupić ew. Eriksena. O Hazardzie mogą zapomnieć ze względu na ostatnie wydarzenia.
Ramos ma rację, ponieważ Perez powinien systematycznie odświeżać klub. A on kupił dwa koty w worku i bramkarza. Przecież nawet jakby teraz cudem zrobił rewolucję, to potrzeba czasu, aby tych ludzi ograć i sprawić, że cała drużyna zatrybi.
W tym sezonie skończyło się ich szczęście, wprowadzono VAR i od razu widać, gdzie podział się Real. Nam to oczywiście bardzo na rękę. Odniosłem się jedynie do irytacji bandyty Ramosa.
0
@LuisSalvano Ramos akurat po tym celowym wykartkowaniu sie powinien trochę przyhamować w kwestii tego kto jest bardziej winny całej sytuacji. On tym zachowaniem pokazał żę rewanż jest formalnością. Swoją mentalność zaszczepił do reszty i dzięki temu Ajax jest w ćwierćfinale. Bo prawda jest taka że zabrakło właśnie jego w tym meczu. To on jest organizatorem linii obrony i to on w pierwszym spotkaniu wyczyścił parę naprawdę groźnych sytuacji. W drugim wystarczyło patrzeć jak obrona Realu wygląda, a wyglądała naprawdę dramatycznie. Rok temu też na rewanż z Juventusem sie wykartkował, wynik chyba każdy pamięta