La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

Znacie jakąś stronę z której można pobrać stare gry na PC? Konkretnie zależy mi na tytule: "Mace Griffin Bounty Hunter". Za darmo nie musi być tylko wtedy kiedy będę płacił w jakikolwiek sposób twórcom, co jest chyba niemożliwe, patrząc na wiek gry.

Mógłbym kupić używany oryginał, ale nie ma to sensu z dwóch powodów:
1) Twórcy i tak nie otrzymają żadnych pieniędzy,
2) Nie mam napędu CD/DVD w PC, a pewnie nie ma sposobu na pobranie tak starej gry mając wersję pudełkową, tym bardziej używaną.

konto usunięte

1

1

1

@Odesseiron Próbowałem z tej strony, ale niestety za darmo pobiera się z prędkością 5KB/s, więc pobranie 2GB jest praktycznie niemożliwe, bo bym musiał z tydzień komputera nie wyłączać. Można co prawda zapłacić, ale pomyślałem, że może ktoś zna jakiś darmowy sposób :)

0

@Striker j.w.

1

@KamQiX Tak myślałem, nie było trudno znaleźć tą stronkę więc od razu sie spodziewałem że już tam byłeś :P

1

@KamQiX Na chomiku szukałeś?

0

@norbi77 Przejrzałem na razie, ale nie widzę wersji PC (a przynajmniej nie widziałem by było to wyraźnie zaznaczone).

konto usunięte

1

1

@format1977 O! Wygląda legitnie. Nie mniej to też płatna opcja, ale chyba nie będę miał wyjścia :)

Dzięki.

konto usunięte

1

@KamQiX Ale niestety musiałbyś doładować sobie 5GB bo wychodzi lekko ponad 2GB ale to 3GB zostanie i kiedyś na pewno się przyda

1

@format1977 Około 0,5 GB mam, więc 2 GB starczy. Nawet nie wiedziałem, że to kosztuje tylko 3,55 zł :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?