La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2010 Culés

0

jeżeli fart nie wróci do RM to ja osobiście nie wierzę, że Zidan coś poważnego tam wygra, po prostu nie wierzę, według mnie to trener mniej więcej na poziomie Tata Martino i nic więcej, i wraca magiczna taktyka wrzutki przez 90 min.

konto usunięte

0

@goldmetaxa Ale przecież już wrócił bo Zizu to ma na drugie imię fart ;)

0

@goldmetaxa Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Nie jestem prorokiem, żeby nie było, jednak bliżej mi do teorii, że to będzie wielka klapa, niż do takiej, że pod jego wodzą biali znów wygrają 3x z rzędu LM albo może swoje osiągnięcie jeszcze pobiją. Stoję z boku i chłodno obserwuję :) W razie czego pierwszy przyznam, że łysy to wybitny trener. Jak mu sprowadzą Kane'a i piłkarzy dobrze dogrywających na główkę w polu karnym to... kto wie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?