- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2068 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2068 Culés
3
takie przemyślenia mnie dziwne naszły, mianowicie Barcelona odpadała w ostatnich 3 sezonach w 1/4 LM bo nie miał formy Messi
sezon 15-16 Messi zagrał jak na siebie słaby dwumecz z Atletico
w pierwszym meczu na Camp Nou wygraliśmy 2:1 dzięki grze w przewadze i świetnej formie Suareza który zapakował dwa gole.
Rewanż to w wykonaniu Atletiko super mecz, dwa gole strzelona i kontrolowanie meczu przez co my odpadamy w 1/4-Messi bez formy..
rok później-najgorszy sezon Enrique gramny z Juventusem który doszedł do finału a Enrique nie widzieć czemu wystawił na Lewej obronie Mathieu zamiast Alby-nie można tego inaczej nazwać niż katastrofalną decyzją w rezultacie 3:0 a w rewanżu nie brakło zaangażowania ale Juventus na nic nam nie pozwolił- wtedy również i Messi nie miał swojej formy... to nie był on
Rok Temu najgorsza katastrofa w wykonaniu Barcelony od kiedy pamiętam
pierwszy mecz można powiedzieć bez wysiłku wygrany 4:1 a rewanż to typowe Atletico z wczorajszego meczu z Juvantusem.
cały zespół wydawał sie być całkowicie bez formy... Messi również-- ale w końcówce meczu jak zaczął grać była nadzieja że wpakujemy tę jedną bramkę- niestety..
Jak się teraz cofniemy do sezonu 14-15 Barcelona grała w 1/4 z PSG
Messi znowu złapał lekki dołek ale było komu ten wózek pociągnąć
Genialny mecz Suareza w Paryżu
Rewanż- Genialny mecz na współkę Iniesty i Neymara
potem co zrobił Leo w 1/2 z Bayernem to kolejny pokaz jego jako Kosmity.
ale widać gołym okiem że jak Barca jakoś się zaweźmie i przejdzie 1/4 to potem już z górki.
Nie mogą piłkarze Barcelony tylko czekać co z piłką zrobi Leo.
Porównując z poprzednimi sezonami Messi ma sporą ilość mniej rozegranych minut co może nam pomóc bardzo w końcówce sezonu ale musimy wierzyć w ten zespół i wszyscy muszą walczyć.
1
@Messibestplayerintheworld Nie mogą, a jednak tak robią ciągle usilnie nawet jak jest pełno możliwości zagrożenia w inny sposób to się odwracają i Messi musi dostać piłkę.. nawet jak przejdą obrone to szukają Leo to strasznie przewidywalne
1
@NaFazieHitman Suarez i Alba szukają cały czas Messiego jak ćpun mefedronu.
0
@NaFazieHitman niestety....... to nas w pewien sposób niszczy
1
@Messibestplayerintheworld Kiedyś takim punktem styku była 1/2 LM - jeżeli awansowaliśmy do finału to w nim triumfowaliśmy. Teraz niestety spadliśmy o szczebel w dół, gdzie to 1/4 LM jest naszym być, albo nie być.