La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

23

Piszecie ze występ Messiego nie ustępuje niczym Ronaldo ?!
Ja uważam że przebija występ Ronaldo ale ten gość jest tak hajpowany wszedzie że to szok. 2 bramki (1 z karnego) i 2 asysty + praktycznie caly mecz kreowanie gry + kilka wspanialych otwierających piłek + praca w defensywie (kilka świetnych odbiorow) vs 3 bramki w tym 2 z główki (jedna po genialnym dosrodkowaniu na nos) i jedna z rzutu karnego. Ranga rywala moze tutaj troche też wpływa na ocene obu Panow aczkolwiek w najgorszym razie postawilbym = przy wystepie Leo i CR a tymczasem o Leo cicho jak makiem zasial po takim meczu, a CR wygrał nim Złotą Piłkę jezeli Juve wygra Champions League (tak, naprawde tak uważam, ze Ronaldo moze już zadnej bramki nie zdobyc w LM, ale jak Juve zgarnie puchar to ZP powedruje do niego...)

2

@bixmix I wbrew powszechnej tu opinii Messi zagrał słabo tylko 10 min ale to wystarczyło zeby LR zapomniała o całej dobrej grze Leo z pierwszej połowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?