La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

6

Chciałbym, żeby teraz do końca sezonu RM w lidze grał jak z nut i wygrywał sporymi różnicami bramek. Wtedy może doszliby w Madrycie do wniosku, że słaby sezon to nie kwestia nazwisk, a trenera i nie robiliby dużych transferów :P No, a od nowego sezonu cyk to samo co w tym :)

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Nie ma na to szans, podejrzewam że nawet po fali wygranych ZZ nie odpuści swojej własnej wizji Realu i Perez jednak będzie musiał zrobić kilka transferów.

1

@IronSanHybrid Zidane w maju odszedł, bo Perez mimo próśb nie chciał zrobić rewolucji kadrowej. Wiedział, że z tą kadrą, nasyconą trzema LM z rzędu, pozbawioną Cristiano już nic nie ugra i dlatego postanowił odejść. Wrócił tylko dlatego, że Perez zrozumiał swój błąd i obiecał Zizou transfery. Więc tak, będzie rewolucja kadrowa niezależnie od wyników do końca tego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?