- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
0
8
@Blaugranda To tak a propos wątku poniżej, Hajto też jest znany z tego że jest głupi xD
1
@Blaugranda tez uważam ze Pio jest wyraźnie lepszy :-D
1
@Avada Kedavra Ale nie gra w Bundeslidze XD
0
@Blaugranda Pamiętam jak w ubiegłym roku wielu tutaj na stronie porównywało Salaha do Messiego. No kurcze gdzie Rzym a gdzie Krym. Tak samo jest z porównaniem Piątka do Lewandowskiego. Różnica taka jak miedzy tą pierwszą podaną dwójką
0
@Janiama Lewy i Piątek są od strzelania bramek, oboje to robią bardzo dobrze...ba nawet Piątek jest cenniejszy dla Milanu, niż Lewy dla Bayernu. Co do Lionela to nikogo się nie powinno z nim porównywać, bo jest poza zasięgiem wszystkich (tak jak Ronaldinho w formie).
1
@tomaszzalesie Chciałbym zobaczyć Bayern bez Lewego! Lewandowski jest najlepszym strzelem w historii naszej reprezentacji czołowym strzelcem wszechczasów LM ma prawie 200 bramek w Bundeslidze a Piątek gra dobrze dopiero jeden niepełny sezon i porównywanie ich nie ma absolutnie żadnego sensu.
0
@Blaugranda Na Piątka jest po prostu hype. Każdy na siłę chce wmawiać że lepszy od Lewego chociaż gość dopiero zaczyna grać w piłkę. Krzysiu gra dopiero pierwszy sezon na takim poziomie i jeszcze przed nim długa droga żeby mieć status Lewego w klubie nie mówiąc już o reprezentacji. A liga włoska jest specyficzna , świeży przykład to Belotti za którego wyceny padały w granicach 100mln i obserwowało go pół Europy a teraz dalej gra w Torino i o większym klubie może zapomnieć...
0
@Janiama Gadamy o tym co jest teraz.