La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0

Wynik maszyn lepszych niż gra. Ale takie zwycięstwo na początek eliminacji i to jeszcze na najtrudniejszym wyjeździe w grupie zawsze podnosi morale drużyny. Druga połowa pokazała, że nasi naprawdę mają kadrę z potencjałem. Świetne wejście Frankowskiego, dzięki niemu i on i Grosik rozruszali skrzydła. No i Piątek. Ten gość jest niemożliwy. Cieszmy się, że mamy takiego napastnika, którego piłka szuka, na dodatek ma jeszcze w towarzystwie Lewandowskiego. Naprawdę nie rozumiem tych, co twierdzą, że Lewy z Piątkiem nie mogą grać razem. Wyróżniłbym jeszcze Bednarka i Szczęsnego (gdyby nie jego interwencje, mogło to się skończyć zupełnie inaczej). Cieszmy się, że dobrze zaczynamy eliminacje. Teraz trzeba dobrze przygotować się do meczu z Łotwą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?